Siyaset

MHP’de seçim sonuçları değerlendirildi

MHP İL BAŞKANLARINA; KONGRELERE VE YEREL SEÇİMLERE HAZIR OLUN TALİMATI VERİLDİ Milliyetçi Hareket Partisi, Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin başkanlığında yapılan il başkanları toplantısında seçim sonuçlarını ve yaklaşan yerel seçim sürecini..

MHP’de seçim sonuçları değerlendirildi
banner

MHP İL BAŞKANLARINA; KONGRELERE VE YEREL SEÇİMLERE HAZIR OLUN TALİMATI VERİLDİ

Milliyetçi Hareket Partisi, Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin başkanlığında yapılan il başkanları toplantısında seçim sonuçlarını ve yaklaşan yerel seçim sürecini değerlendirdi.

MHP Aksaray İl Başkanı Av.Mustafa Çölkesen, 17 Haziran Cumartesi Günü yapılan toplantıya ilişkin değerlendirmelerde bulunarak, “Bu önemli toplantıda öncelikle 14 Mayıs ve 28 Mayıs tarihlerinde yapılan seçimlerin sonuçları değerlendirildi. MHP Aksaray İl Teşkilatı olarak yaptığımız çalışmalar ile seçimlerde oyumuzu artırarak, TBMM’ye Aksaray tarihinde ilk defa üst üste iki dönem MHP’den milletvekili gönderme başarısını gösterdik.Bu toplantıda ayrıca partimizin il başkanlarına; 14.Olağan İl-İlçe Kongrelerine ve 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere hazır olunması talimatı verildi. Biz Aksaray il teşkilatı olarak kongrelere ve yerel seçimlere hazırız. 14.Olağan İl-İlçe Kongrelerimiz sonrası yapılacak olan 2024 yerel seçimlerinde Aksaray’ımızda partimizin oy oranını, il genel meclisi üyesi ve belediye başkanlığı sayısını artıracağımıza ve Aksaray Belediyesini kazanacağımıza olan inancımız tamdır”dedi.(Haber Bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası