banner
Siyaset

‘Milli irade yine tecelli edecek’

AK Parti Aksaray 28. Dönem Milletvekili Adayı Hüseyin Altınsoy, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde karşılarındaki ittifak adayını dış güçler başta olmak üzere FETÖ’cülerin, PKK’nın ve PYD’nin desteklediğini söyleyerek, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip..

‘Milli irade yine   tecelli edecek’
banner

AK Parti Aksaray 28. Dönem Milletvekili Adayı Hüseyin Altınsoy, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde karşılarındaki ittifak adayını dış güçler başta olmak üzere FETÖ’cülerin, PKK’nın ve PYD’nin desteklediğini söyleyerek, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı da yol arkadaşlarını da aziz milletimiz destekliyor. Her seçimde olduğu gibi milli irade yine tecelli edecek” dedi. AK Parti hükümeti olarak tüneller açtık, denizlerin altından geçtik, yolları böldük, milleti birleştirdik ama ‘milleti böldürtmeyiz’ diyen Altınsoy şöyle konuştu: “Bugün topraklarımız üzerinde hain planlar var. 14 Mayıs seçimlerinde ciddi bir durumla karşı karşıyayız. Bu seçimde ilk defa karşımızdaki ittifak adayını FETÖ’cüler, PKK, PYD ve onların arkasındaki dış güçler destekliyor. Bugün özellikle Batı dünyası Türkiye seçimine odaklanmış. Tek dertleri dünyaya meydan okuyan, hem masada, hem sahada Türkiye’yi söz sahibi yapan, savunma sanayisi başta olmak üzere, yerli ve milli üretimlerimizle dışa bağımlığımızı bitirme noktasına getiren Cumhurbaşkanımız gitsin de ne olursa olsun. Hesaba katmadıkları tek şey var, milletimizin iradesi. 15 Temmuz’da nasıl gereken cevabı vermişsek, bu seçimde de milletimizin iradesi tecelli edecek ve gereken cevabı vereceğiz. Recep Tayyip Erdoğan’ı da rekor oyla yüzyılın cumhurbaşkanı seçeceğiz.”

‘GÜÇLÜ HÜKÜMET GÜÇLÜ MECLİSLE BAŞARILI OLABİLİR’

Sadece cumhurbaşkanını seçmekle her şeyin tamam olmayacağını vurgulayan Altınsoy, “Recep Tayyip Erdoğan’ı seçmekle yetinmeyeceğiz. Önümüze iki tane sandık gelecek, biri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan için, biri de Cumhurbaşkanımızın milletvekili aday listesi için. Dolayısıyla mecliste Cumhurbaşkanımıza güçlü bir milletvekili desteği verelim. Çünkü güçlü hükümet güçlü meclisle ancak başarılı olabilir” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası