Siyaset

‘Türkiye Yüzyılı için hemen şimdi’

SİNAN ÖZKAN, AK PARTİ’DEN MİLLETVEKİLİ A. ADAYLIĞINI AÇIKLADI Aksaray siyasetinin sevilen isimlerinden Av. Sinan Özkan, AK Parti’den Aksaray Milletvekilliği A. Adaylığını açıkladı. 2001 yılında AK Parti saflarında siyasete başlayan, gençlik..

‘Türkiye Yüzyılı için hemen şimdi’
banner
  1. SİNAN ÖZKAN, AK PARTİ’DEN MİLLETVEKİLİ A. ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Aksaray siyasetinin sevilen isimlerinden Av. Sinan Özkan, AK Parti’den Aksaray Milletvekilliği A. Adaylığını açıkladı. 2001 yılında AK Parti saflarında siyasete başlayan, gençlik kolları ve merkez ilçe başkanı olarak görev yapan Av. Sinan Özkan, resmi başvurusunu yaparak, AK Parti İl Binasında milletvekili a.adaylığı açıklaması yaptı. Sözlerine 6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli 11 ilde yıkıma ve büyük bir acıya yol açan deprem felaketi nedeniyle tüm Türkiye’ye geçmiş olsun dileklerinde bulunarak Özkan, “Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına sabırlar ve başsağlığı diliyorum. Ayrıca depremlerde yaralanan vatandaşlarımıza Cenabı Allah’tan acil şifalar niyaz ediyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü liderliği ile tüm zararları ve kayıpları kısa sürede telafi edeceğimize inanıyorum” dedi. 6’lı masanın canlı bir istikrarsızlık örneği gösterdiğini dile getiren Özkan; “Bizim derdimiz depremin ilk gününden itibaren deprem ve depremden etkilenen vatandaşlarımız olmuştur. 6’lı masanın tek gündemi ise maalesef seçim pazarlıkları olmuştur. Son 10 gün içerisinde koalisyon dönemlerinin, istikrarsızlığın ve eski Türkiye’nin fragmanını yaşattılar adeta. Özellikle gençlerimize koalisyonun ne kadar faydasız bir sistem olduğunu net bir şekilde gösterdiler” dedi.

‘YARIN DEĞİL HEMEN ŞİMDİ’

14 Mayıs seçimlerinin tarihin en önemli seçimlerinden olduğunu ifade eden Özkan, “Cumhuriyetimizin 100. yıl dönümüyle birlikte Türkiye Yüzyılı için AK Parti olarak, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde ülkemizde yeni başarı hikayeleri oluşturmak için yollara çıkıyoruz. Bu kutlu yolda güçlü ve lider Türkiye yolunda “Yarın Değil, Hemen Şimdi” diyerek Aksaray’ımıza ve ülkemize hizmet etme gayesi ile Adalet ve Kalkınma Partisi Aksaray Milletvekili aday adaylık başvurumu siz değerli teşkilat mensuplarımız ve yol arkadaşlarımla paylaşıyorum” diye konuştu.

‘LİDER TÜRKİYE İÇİN VARIM!’

“AK Parti benim ailem” diyen Özkan, sözlerini şu ifadelerle sürdürdü: “2001 yılında kurulduğu günden itibaren gençlik kolları başkanlığından, merkez ilçe başkanlığına, sandık temsilciliğinden bina temsilciliğine, büyük kongre delegeliğinden seçim kurulu üyeliğine kadar çeşitli görevlerde bulundum. Siyasete AK Parti’de başladım ve 22 yıldır ilk günkü aşkla bu yürek AK parti için, Aksaray için, Türkiye için atıyor. Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın haklı mücadelesinde, yanında olmak için bugün sizlerin huzurunda ben de ‘Lider Türkiye için varım!’ diyorum.”

‘ELBETTE RECEP TAYYİP ERDOĞAN’

Türkiye Yüzyılı’nın; büyümenin, kalkınmanın, barışın, bölgesinde ve dünyada huzurun, istikrarın ve istikbalin yüzyılı olacağının altını çizen Özkan, “Yabancı basın kuruluşlarının haberlerini de incelediğimizde Türkiye’de 2023 yılında gerçekleşecek seçimler dünyanın en önemli seçimleri olarak değerlendirilmektedir. Bu seçimde çok sayıda milletvekili çıkararak Cumhur ittifakının parlamentoda daha güçlü bir şekilde yer almasını istiyoruz. Türkiye Yüzyılı sloganıyla çıktığımız bu yolda; Güçlü Lider mi? yoksa Sadece ve sadece koltuk sevdası ile bir masa kuran lider mi? Azerbaycan’ın kurtarıcısı olan lider mi? yoksa Azerbaycan’da ne işimiz var diyen lider mi?  Mavi Vatan deyip Libya’ya gerekli olan müdahaleyi yapan lider mi? Libya’da ne işimiz var diyen lider mi?  Suriye’de bir terör devleti kurulmasını engelleyen lider mi? yoksa Biz sınırlarımıza çekilelim dünya bizi ilgilendirmez Misak-ı Milli sınırları bizim için önemli değil diyen lider mi? Elbette Güçlü Lider, elbette Azerbaycan’ın yanında olan Lider,  elbette Mavi Vatan diyen lider, elbette terör devleti kurulmasını engelleyen Lider, elbette Misak-ı Milli sınırlarını kendi sınırları olarak kabul eden Lider. Elbette tek gayesi Türkiye’yi yeni ufuklara taşıyan ve taşıyacak olan Lider yani Sayın Recep Tayyip Erdoğan.”

‘AKSARAY’IN DA YÜZYILI OLACAK’

Türkiye Yüzyılı yanında  “Aksaray’ın Yüzyılı” sloganıyla, yarın değil hemen şimdi diyerek, yeni yatırımları Aksaray ile buluşturmanın gayreti içerisinde olacağını dile getiren Özkan, “Kendisine kuş tutamayan başkasına güvercin tutamaz. AK Parti olarak ve gerekse şahsım olarak yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Bu vesileyle Aksaraylı hemşehrilerimizin desteklerini bekliyorum. 2023 seçimleri ülkemiz milletimiz ve devletimiz için hayırlı olsun inşallah” dedi. Fotoğraf: Aigerim İRGEBAY-Haber: Sümeyye ÇALIŞKAN

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası