Siyaset

‘Türkiye yüzyılı için hep yeni hep ileri’

‘Türkiye yüzyılı için hazırız, kararlıyız mesajını yineleyen AK Parti Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 7 Ekim Cumartesi günü gerçekleştirilecek 4…

‘Türkiye yüzyılı için hep yeni hep ileri’
banner

‘Türkiye yüzyılı için hazırız, kararlıyız mesajını yineleyen AK Parti Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 7 Ekim Cumartesi günü gerçekleştirilecek 4. Olağanüstü Büyük Kongreye Aksaray halkını davet etti.

Ankara’da düzenlenecek 4. Olağanüstü Büyük Kongre ile ilgili açıklamada bulunan Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk,şöyle konuştu: “AK Partimiz, Türkiye’ye hizmet etmeye ahdetmiş bir parti olmanın getirdiği sorumluluk bilinciyle bir demokrasi şöleni içerisinde kongresini yapacaktır. Dolayısıyla biz bu kongrede yerel seçim startımızı da verip, yerel seçimlere doludizgin bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz.”

‘AK PARTİ 2001’DE KURULDUĞU GÜNKÜ KADAR YENİ’

AK Parti’nin milletin desteği, teşkilatların gayretiyle girdiği tüm seçimleri kazandığını ve ilerlemeyi, yenilenmeyi de teminat altına aldığını vurgulayan Aktürk, “Dolayısıyla AK Parti’ye ömür biçenler hiç ömür biçmeyin, AK Parti 2001’de kurulduğu günkü kadar yeni. Bugüne kadar hizmet yarışında bayrağı aldığı noktadan hep daha ileriye taşımanın derdinde olan kadrolarımız, bugünden sonra da bu hizmet yarışında hep daha iyisi için çalışmaya, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yorulmadan bir an dahi duraksamadan büyük bir azim ve kararlılıkla yoluna devam edecektir. Büyük ve güçlü Türkiye, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza borcumuzdur. Türkiye Yüzyılı için hep yeni, hep ileri diyoruz ve bu yoldan asla vazgeçmeyeceğiz. AK Parti Aksaray ailesi olarak, kutlu yürüyüşe her zaman en önde, en güçlü bir şekilde destek olduk. 7 Ekim Cumartesi günüde bütün teşkilatlarımızla birlikte Ankara Arena Spor Salonunda olacağız. Aksaray halkımızı da büyük kongremize davet ediyorum” diye konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası