banner
Siyaset

Yaldır; ‘Ayrım yapmaksızın herkesin vekili olacağım’

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri ile birlikte resmi olmayan sonuçlara göre Aksaray Millet İttifakı’ndan milletvekili seçilen Turan Yaldır, yaptığı açıklamada tüm Aksaraylılara teşekkür etti. Aksaray’ın hakkını her platformda söke söke..

Yaldır; ‘Ayrım yapmaksızın herkesin vekili olacağım’
banner

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri ile birlikte resmi olmayan sonuçlara göre Aksaray Millet İttifakı’ndan milletvekili seçilen Turan Yaldır, yaptığı açıklamada tüm Aksaraylılara teşekkür etti. Aksaray’ın hakkını her platformda söke söke alacaklarını vurgulayan Yaldır; “Aksaray’a yakışanı yapacağız. Millet iradesinin tecellisi sonucu şahsıma Aksaray Milletvekilliği görevini tevdi ettiniz. Bizlere emanet ettiğiniz her bir oy için şükranlarımı sunarım. Kampanya sürecinde ailelerinden, zamanlarından, işlerinden feragat eden başta Millet İttifakı’mızın kıymetli il, ilçe, belde başkanları ve yöneticileri olmak üzere tüm yol arkadaşlarıma, ittifakımızın Milletvekili Adayları Ali Abbas Ertürk Bey’e, Naciye Akkuş Hanım’a ve Gürsel Keskin Bey’e, milletin iradesine sahip çıkan tüm sandık kurulu üyelerimize, avukatlarımıza, müşahitlerimize ve basın mensuplarımıza teşekkür ederim” dedi.

Oy veren ya da vermeyen fark etmez, Aksaray’da yaşayan her vatandaşın vekili olacağını söyleyen Yaldır, “Aksaray’ın hakkını söke söke alacağız. Şehrimize ve ülkemize yakışanı yapacağız. Hep birlikte inşallah hayırlı ve güzel işlere vesile olacağız. Haydi Bismillah” diye konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası