banner
Siyaset

‘Ziyaretlerimizde samimiyet, dürüstlük ve coşku var’

MAHALLELERDE FARKLI SOSYAL DONATI ALANLARININ OLACAĞINI VE BU YÖNDE DE PROJE HAZIRLIKLARININ OLDUĞUNU AKTARAN ÇITAK, AKSARAY’I YENİDEN İNŞA EDECEKLERİNİ VURGULADI Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak,..

‘Ziyaretlerimizde samimiyet, dürüstlük ve coşku var’
banner

MAHALLELERDE FARKLI SOSYAL DONATI ALANLARININ OLACAĞINI VE BU YÖNDE DE PROJE HAZIRLIKLARININ OLDUĞUNU AKTARAN ÇITAK, AKSARAY’I YENİDEN İNŞA EDECEKLERİNİ VURGULADI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Aratol ve TOKİ bölgelerinde mahalle sakinleriyle bir araya gelen Çıtak, projelerini anlattı.

Gösterilen yoğun teveccühün sorumluluk duygularını daha da arttırdığını ifade eden Çıtak; “Ziyaretlerimizde samimiyet, dürüstlük ve coşku var. Minnettarız ve bu desteğe layık olmak için, Aksaray’ımızın geleceği için büyük bir vizyon ve kararlılıkla çalışacağız” diye konuştu.

MAHALLE KREŞLERİ PROJESİNİ ANLATTI

Mahallenin sorunlarına çözüm üretmek, mahallede yaşam standartlarını yükseltmek için el birliğiyle çalışacaklarını söyleyen Çıtak, ‘Mahalle Kreşleri’ projesini anlattı.

Mahalle kreşleri projesiyle özellikle çalışan annelerimi büyük bir sorundan kurtaracaklarını söyleyen Çıtak; “Çalışan annelerin hayatı Mahalle Kreşleri ile kolaylaşacak. Şehrin farklı mahallelerine çocukların bilişsel ve psikolojik eğitim süreçlerini bütünüyle karşılayabilecek, güvenilir ve güncel eğitim olanakları ile kurgulanmış Mahalle Kreşleri inşa edilecek. Üst düzey donanıma sahip bu kreşler profesyonel bir ekiple ve uygun fiyat politikası ile hizmet verecek. Kreşler çocukların eğitimine katkı sağlamanın ötesinde, özellikle çalışan annelerin gündelik hayatını kolaylaştıracak. Annelerin gözünün arkada kalmayacağı Mahalle Kreşleri bizimle hayat bulacak” dedi.

Mahallelerde farklı sosyal donatı alanlarının olacağını ve bu yönde de proje hazırlıklarının olduğunu aktaran Çıtak,Aksaray’ı yeniden inşa edeceklerini vurgulayarak; “Ulaşımdan sağlığa, eğitimden sosyal hizmetlere, kentleşmeden sanayiye Aksaray’ın seyrini değiştirecek projelere imza atacağız. Herkesin söyleyecek bir sözü, sunacak bir fikri olacak. Şeffaf, katılımcı ve yeni nesil bir belediyecilik anlayışıyla MHP kadrolarımızla şehrimizi bütünleştirerek sorun ve problemlere çözüm getireceğiz” diye konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası