Gündem

Dinçer; ‘İşçi, üretimin ve kalkınmanın temel taşlarıdır’

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla mesaj yayınladı. Dinçer: “Emekleriyle, alın terleriyle ülkemizin gelişmesi ve kalkınmasına büyük katkı sağlayan ve toplumların üretim çarkının en..

Dinçer; ‘İşçi, üretimin ve kalkınmanın temel taşlarıdır’
banner

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla mesaj yayınladı. Dinçer: “Emekleriyle, alın terleriyle ülkemizin gelişmesi ve kalkınmasına büyük katkı sağlayan ve toplumların üretim çarkının en önemli unsurunu teşkil eden işçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum” dedi.

Emek ve alın terinin önemine vurgu yapan Dinçer mesajının devamında şu ifadelere yer verdi; “İşçi Bayramı emeğin, alın terinin ve fedakarlığın anlamını bir kez daha hatırlattığı, toplumsal dayanışmanın ve birlikteliğin önemini vurguladığı önemli bir gündür. Ülkemizin dört bir yanında, çeşitli sektörlerde çalışan milyonlarca işçi, üretimin ve kalkınmanın temel taşlarıdır. Onların alın teri ve emeği, ekonominin güçlenmesinde ve toplumun refahının artmasında hayati bir rol oynuyor. Bu anlamlı günde, birlik ve dayanışma duygularımızı güçlendirmeli, farklı mesleklerde çalışan her bir işçimizin emeğine saygı göstermeliyiz. Bugünü bir bayram havasında kutlarken geleceğe umutla bakmamızı sağlayan tüm işçi kardeşlerimizin yanında olduğumu bir kez daha vurgulamak isterim. Emeklerinden ve alın terlerinden başka sermayeleri olmayan, ülkemizin büyümesinde ve kalkınmasında önemli rol oynayan tüm işçi ve emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyor, çalışma hayatlarında sağlık, başarı ve huzur dolu günler diliyorum.” (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası