banner
Genel

Hasan Dağ’ı mesire alanı yeni yüzüyle beğeni topluyor

DİNÇER; “ŞEHRİMİZE MODERN, TEMİZ VE DOĞAL BİR MESİRE ALANI KAZANDIRDIK” Aksaray Belediyesi’nin vatandaşlara aileleri ile birlikte piknik yapabilecekleri, doğa ile iç içe olabilecekleri yeni bir sosyal donatı alanı oluşturmak için..

Hasan Dağ’ı mesire alanı yeni yüzüyle beğeni topluyor
banner

DİNÇER; “ŞEHRİMİZE MODERN, TEMİZ VE DOĞAL BİR MESİRE ALANI KAZANDIRDIK”

Aksaray Belediyesi’nin vatandaşlara aileleri ile birlikte piknik yapabilecekleri, doğa ile iç içe olabilecekleri yeni bir sosyal donatı alanı oluşturmak için hayata geçirdiği Hasan Dağı Piknik ve Mesire alanı sonbaharda da yoğun olarak kullanılıyor. Yenilenen yüzü ile vatandaşların severek kullandığı Hasan Dağı Piknik ve Mesire alanı vatandaşlar tarafından da taktir topluyor.

Şehrin yoğun temposundan uzaklaşarak dinlenmek isteyen vatandaşların aileleriyle birlikte Hasan Dağı piknik ve mesire alanında keyifli vakit geçirebildiklerini belirten Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer: “Hasan Dağı piknik ve mesire alanında doğayla iç içe vakit geçirmek isteyen vatandaşlarımız için ideal bir doğal alan oluşturmuştuk. Bu yeni sosyal donatı alanımız yaz boyunca sevilerek kullanıldı. Vatandaşlarımızdan olumlu dönüşler aldığımız mesire alanımız sonbaharda da kullanılmaya devam ediliyor. Yazdan kalma günleri yaşadığımız bugünlerde de piknik yapmak isteyen vatandaşlarımızı Hasan Dağı Mesire alanımıza bekliyoruz” dedi.  (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası