Genel

Muhtarlardan Dinçer’e teşekkür

Aksaray’da görev yapan köy ve mahalle muhtarları 19 Ekim Muhtarlar Günü münasebeti ile Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’i ziyaret etti. Muhtarlar, Dinçer’in 4,5 yıllık görev süreci içerisinde istişareye dayalı bir..

Muhtarlardan Dinçer’e teşekkür
banner

Aksaray’da görev yapan köy ve mahalle muhtarları 19 Ekim Muhtarlar Günü münasebeti ile Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’i ziyaret etti. Muhtarlar, Dinçer’in 4,5 yıllık görev süreci içerisinde istişareye dayalı bir yönetim anlayışı sergilediğine dikkat çekerek, teşekkür ettiler. Köy Muhtarları Derneği Başkanı ve Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak yaptığı konuşmada Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in köylere verdiği destekten dolayı teşekkür etti. Dinçer’in göreve geldiği günden bugüne Aksaray’ın her alandaki potansiyellerini açığa çıkartmak için gayretle çalıştığını söyleyen Koçak, Dinçer’in şehir merkezinde ve köylerde düzenlediği sosyal ve kültürel etkinliklerle çocukların ve ailelerinin yüzünün güldüğünü belirtti. Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Başkanı Mahmut Aktürk ise yaptığı konuşmada Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in birlik ve beraberlik içerisinde bir yönetim anlayışı sergilediğini vurguladı. Muhtarlar Derneği Başkanı Fikret Dağ’da Dinçer’in mahallelerin sorunlarını, vatandaşların talep ve isteklerini doğrudan ilettiklerini istişare ve çözüm odaklı bir yönetim anlayışı sergilemesinden dolayı muhtarlar olarak duydukları memnuniyeti dile getirdi. Girişimci Muhtarlar Derneği Başkanı Emre Ağaçdelen ise Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in yaptığı çalışmaların insan odaklı ve yerinde projeleri olduğunu söyledi. Mahallelerdeki sorunlara tam ve kalıcı çözümler üreten projelerle şikâyetleri en aza indirgediklerini belirterek Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’e teşekkür etti.

‘MUHTARLARIMIZ İLE SIK SIK İSTİŞARE

İÇERİSİNDE BULUNUYORUZ’

Muhtarlık makamının hem temsil hem hizmet makamı olduğunu söyleyen Dinçer; “Tüm muhtarlarımızın, Muhtarların Günü’nü kutluyorum. Muhtarlarımız mahallerinde köylerinde ve yaşadıkları bölgelerde karşılaştıkları bir eksikliği bir talebi üst mercilere bildirerek ve çözüm odakları çalışmaktadırlar. Meşakkatli bir çalışma hayatı olan muhtarlarımız ile sık sık istişare içerisinde bulunuyoruz. İstişare birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu vesile ile tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü´nü kutluyor, aileleri ile birlikte sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sürmelerini diliyorum” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası