Eğitim

Ücretsiz e-kpss kursu başlıyor

Kursa katılmak isteyenler Piri Mehmet Çarşısında yer alan Aksaray Belediyesi Engelli Koordinasyon Merkezine müracaatta bulunabilir Aksaray Belediyesi Engelli Koordinasyon Merkezi aracılığı ile ücretsiz olarak Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS)..

Ücretsiz e-kpss kursu başlıyor
banner

Kursa katılmak isteyenler Piri Mehmet Çarşısında yer alan Aksaray Belediyesi Engelli Koordinasyon Merkezine müracaatta bulunabilir

Aksaray Belediyesi Engelli Koordinasyon Merkezi aracılığı ile ücretsiz olarak Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) kursu düzenliyor. Haftada iki gün gerçekleşecek kurs eğitimleri için kurs kayıtları devam ediyor. Eğitimlerin ise bu haftan itibaren başlayacağı bildirildi.

Aksaray Belediyesi daha önce de engelli bireyler için düzenlediği ücretsiz EKPSS kurslarını bu yılda düzenliyor. Engellilerin sosyal yaşama katılımlarını sağlamak için hazırlanan eğitim programı ortaöğretim, önlisans ve lisans düzeyini kapsıyor.

Engelli vatandaşların kamuda istihdamını sağladığı Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) kursunda kayıt süreci devam ediyor. Kurslara farklı engel gruplarından bireyler katılabiliyor.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Aksaray Belediyesinin engelli öğrencilere ve ailelere rehberlik hizmeti sunmaya ve eğitim süreçlerinde onlara her konuda destek vermeye hazır olduğunu belirtti. Dinçer, öğrencilerin başarıya ulaşması noktasında hazırlanan kurs eğitim programlarında alanında uzman öğreticilerin, kurs programına dahil edildiğini ve kursiyerlere genel kültür ve genel yetenek konularında eğitim verildiğini söyledi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası