Gündem

‘3 Mayıs Türk Milliyetçileri için önem taşıyan bir gündür’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray İl Başkanı Burhanettin Karataş ‘3 Mayıs Milliyetçiler Günü’ kapsamında bir kutlama mesajı yayınladı. Karataş yayınladığı mesajında şu sözlere yer verdi: “3 Mayıs, Türk Milleti ve..

‘3 Mayıs Türk Milliyetçileri için önem taşıyan bir gündür’
banner

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray İl Başkanı Burhanettin Karataş ‘3 Mayıs Milliyetçiler Günü’ kapsamında bir kutlama mesajı yayınladı.

Karataş yayınladığı mesajında şu sözlere yer verdi: “3 Mayıs, Türk Milleti ve onun cefakar, fedakar evlatları olan Türk Milliyetçileri için çok büyük anlam ve önem taşıyan bir gündür. 3 Mayıs 1944 Ergenekon’da dağları delen Yüce Türk Milletinin yenilenen bir iman ve şuurla tekrar şahlandığı gündür. Davası uğruna her türlü şahsi hesap ve menfaate gözünü kapatan, hiçbir tehdidin yıldıramadığı, her türlü baskı, zulüm ve işkenceye rağmen davasından asla taviz vermeyen 23 milliyetçi düşünür, akademisyen ve yazar tutuklanmıştır. Bunun üzerine Türk Gençliği büyük bir kararlılıkla milliyetçi aydınların yanında yer almıştır. 3 Mayıs’ın kahramanları her türlü eziyet karşısında davalarından ödün vermemişlerdir. Türk Milliyetçileri, yaşadıkları her devirde,
bulundukları her zeminde haksızlığa asla boyun eğmemişlerdir. Türk Milletinin hürriyet meşalesini sonsuza kadar taşımak için kendilerine düşen sorumluluktan asla vazgeçmemişlerdir.  Bu duygu ve düşüncelerle Büyük Türk Milletinin “3 Mayıs Milliyetçiler Günü’nü” kutluyor, başta merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş ve Hüseyin Nihal Atsız olmak üzere 3 Mayıs 1944’ün milliyetçi kahramanlarını rahmet ve dualarla anıyor, saygılarımı sunuyorum.” (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası