banner
Siyaset

Aktürk, ‘Hazırız, kararlıyız’

31 Mart’ta gerçekleşecek seçime sayılı günler kala saha çalışmalarını tam kadro sürdüren AK Parti Aksaray İl Teşkilatı, şehri adeta ilmek ilmek dokuyarak “Gerçek Belediyecilik” programını anlatıyor. Tüm birimlerle 7/24 saha..

Aktürk, ‘Hazırız, kararlıyız’
banner

31 Mart’ta gerçekleşecek seçime sayılı günler kala saha çalışmalarını tam kadro sürdüren AK Parti Aksaray İl Teşkilatı, şehri adeta ilmek ilmek dokuyarak “Gerçek Belediyecilik” programını anlatıyor.

Tüm birimlerle 7/24 saha çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden AK Parti İl Başkanı Hamza Aktürk, Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu, Hüseyin Altınsoy, Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Merkez İlçe Başkanı Muammer Gür, Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Öztürk, mahalle başkanları ve teşkilat mensupları stratejik bir çalışma takviminde ziyaretler gerçekleştirdiklerini söyledi.

AK Parti çatısı altında görev yapan bütün teşkilat mensuplarının tam kadro sahada olduğunun altını çizen Başkan Aktürk; “AK Parti’de seçim çalışmaları bugün başlamaz. Bir seçim biter, diğer seçimin çalışmaları başlar. Hamdolsun sürekli sahadayız, sürekli çalışıyoruz. İnşallah 31 Mart’a kadar ziyaret etmediğimiz kapı, elini tutmadığımız vatandaşımız kalmayacak. Şehrimizin, İlçelerimizin ve Beldelerimizin geleceği için herkesle görüşüp konuşuyoruz. Sahada AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Adaylara büyük teveccüh var” dedi.

Durmak yok, yola devam sloganına da vurgu yapan Aktürk, “Geleneksel hale getirdiğimiz ve bu senede devam ettirdiğimiz Ramazan ayının ilk günü itibariyle her gün farklı bir mahallede hemşerilerimizle buluşuyoruz. Bununla birlikte Milletvekillerimizin de katılımıyla, Belediye Başkanımız ve Adayımız Evren Dinçer, İl Genel ve Belediye Meclis üyesi adaylarımız, Ana kademe, Gençlik ve Kadın kolları teşkilat kademelerimizle esnaflarımızı, haneleri ve hemşerilerimizi ziyaret ederek, projelerimizi anlatıyoruz. Diğer yandan mahallelerimizde, ilçe ve beldelerimizde ziyaretlerimizde aralıksız devam ediyor. Hedefimiz tüm belediyelerimizi AK Belediyecilik ile buluşturmak ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a en yüksek desteği sağlamaktır. Teşkilatımızın üstün bir gayret ve tevazusu ile süreci taçlandıracağına tüm kalbimle inanıyor, tüm teşkilat mensuplarımıza çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar diliyorum” diye konuştu. (Haber Bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası