Gündem

‘2023 seçimlerinde zafer Cumhur İttifakının olacak’

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, İl, İlçe, Kadın Kolları, İGM, Belediye Meclis üyeleri ve merkez Mahalle Başkanlarıyla istişare toplantısında bir araya geldi. Toplantıya, İGM Başkanı Mehmet Tüzün, Merkez İlçe..

‘2023 seçimlerinde zafer Cumhur İttifakının olacak’
banner

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, İl, İlçe, Kadın Kolları, İGM, Belediye Meclis üyeleri ve merkez Mahalle Başkanlarıyla istişare toplantısında bir araya geldi.

Toplantıya, İGM Başkanı Mehmet Tüzün, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, Kadın Kolları Başkan vekili Fadime Oğuz, İl, Merkez İlçe, İl Kadın Kolları yönetimi, İGM, Belediye Meclis üyeleri ve Mahalle Başkanları katıldı.

Gerçekleştirilen istişare toplantısında, 2023 seçimlerinin önemine dikkat çeken Başkan Altınsoy, “Bu önem karşısında canla başla çalışan teşkilatımızın her kademesindeki yol arkadaşımız bizim için oldukça kıymetli. El ele, gönül gönüle verip inşallah yine en yüksek oy oranı ile 2023 seçimlerini zaferle taçlandıracağız” dedi.

AK Partide görev alan herkesi teşkilatın sancaktarları olarak nitelendiren Altınsoy, “Önümüzde hem ülkemiz hem de bizim için büyük önem arz eden bir seçim var.  Her seçim bir öncekinden daha önemli hale geliyor. 2023 seçimlerinde daha önceki seçimlerde çalışarak yükseklere koyduğumuz çıtayı daha da yükseltmenin mücadelesini vereceğiz. Sizler bu teşkilatın sancaktarları olarak AK Parti’nin milletle buluşmasına aracılık edeceksiniz. Bildiğiniz gibi sorumluluğumuz sadece Türkiye’yi kapsamıyor. Bu mücadelemiz bütün komşu ve mağdur coğrafyalar için geçerli. Bilinçli bir şekilde hareket ederek sorumluluklarımızı yerine getireceğimize inanıyorum. Birlikte kutlayacağımız yeni bir zafer için sizlere güveniyorum” ifadelerini kullandı.

‘HALKIMIZLA BİR ARADA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ’

2023 seçimleri için gece gündüz çalışmalara devam ettiklerini dile getiren Altınsoy, “Girilmedik gönül, çalınmadık kapı bırakmadan çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bizlere vermiş olduğu değeri ve önemi biliyoruz. Sizlerin çalışmalarıyla birlikte bizler de halkımızla bir arada olmaya devam edeceğiz. Toplum ve aile ilişkisi neyse, nasıl aile toplumun çekirdeğini oluşturuyorsa sizlerde AK Parti ailesinin birer parçası olduğunuzu unutmayın. Bizler büyük bir ailenin neferiyiz. Önümüzdeki bu uzun yolda halkımızın refahı, ülkemizin kalkınması ve devletimizin büyümesi için gece gündüz çalışmalarına devam eden sizlere ve tüm teşkilatımıza teşekkürlerimi gönülden iletiyorum. Aziz milletimizin desteği, sizlerin gayretiyle 2023 seçimlerinde zafer Cumhur İttifakının olacak” şeklinde konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL