Gündem

Ak Parti Aksaray Teşkilatı, STK temsilcileriyle bir araya geldi

AK Parti Aksaray Teşkilatı kentte faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşlarıyla (STK) bir araya geldi. Toplantıda ülke ve Aksaray’a dair konular istişare edildi. Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, İl Başkanı Hüseyin Altınsoy,..

Ak Parti Aksaray Teşkilatı, STK  temsilcileriyle bir araya geldi
banner

AK Parti Aksaray Teşkilatı kentte faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşlarıyla (STK) bir araya geldi. Toplantıda ülke ve Aksaray’a dair konular istişare edildi. Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, İl Teşkilat Başkanı İbrahim Ulusoy’un katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda STK temsilcileri sorunlarını, görüş ve önerilerini paylaşma imkânı buldu.

AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana toplumun önünde bulunan sivil toplum örgütlerinin görüşlerine çok önem verdiğini dile getiren Milletvekili Aydoğdu, her fırsatta STK temsilcileriyle bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunduklarını, toplumu temsil eden bu örgütlerin görüşlerinin, düşüncelerinin ve fikirlerinin kendileri açısından önemli olduğunun altını çizdi.

Gönüllülük esasına dayalı birer iyilik hareketi olarak kurulmuş tüm sivil toplum kuruluşlarını güçlü Türkiye’nin en büyük teminatı ve zenginliği olarak değerlendiren Aydoğdu, birlikte aziz millete hizmet yolunda, daha gidilecek çok yolun, yapılacak çok işin olduğunu vurguladı.

‘BİRLİKTE YÜRÜYECEĞİMİZ YOLUMUZ VAR’

Devlet-Siyaset-STK iş birliğinin sorunların kolayca çözülebilmesinde kilit rol oynadığını aktaran Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “STK’larımızın getirdiği öneri, teklif ve çözümler bizler için kıymetlidir, çalışmalarımızın zeminini oluşturmaktadır. Bu noktada STK temsilcilerimize, samimiyetle sorumluluk yüklenme görevi düşmektedir. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ülkemiz ve ilimiz için yapacak çok işimiz, birlikte yürüyeceğimiz yolumuz var. Bu ülke için hizmet eden herkes bizim için çok kıymetli, daha anlamlı. Şehrimizin gelişmesine katkı veren STK’larımızın her zaman yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Konuşmaların ardından Aksaray’da faaliyet gösteren (STK) başkan ve temsilcilerinden gelen talepler dinlendi.  (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL