banner
Gündem

‘Çaylar demli olsun, sohbet koyu olacak’

Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu iftar programı için gittiği Ortaköy İlçesinde üniversite öğrencileri ile bir süre sohbet etti. Öğrenciler, bir takım talepleri olacağını ancak daha geniş bir zamanda görüşmek istediklerini..

‘Çaylar demli olsun, sohbet koyu olacak’
banner

Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu iftar programı için gittiği Ortaköy İlçesinde üniversite öğrencileri ile bir süre sohbet etti. Öğrenciler, bir takım talepleri olacağını ancak daha geniş bir zamanda görüşmek istediklerini Vali Kumbuzoğlu’na ileterek çaya davet etti.

Kendisinin Karadenizli olduğunu hatırlatan ve çayı da çok sevdiğini belirten Kumbuzoğlu, ‘Çaylar demli olsun, sohbet koyu olacak’ ifadeleriyle öğrencilerin davetini kabul etti.

Aksaray Üniversitesi Ortaköy Meslek Yüksek Okulu ev sahipliğinde geleneksel olarak düzenlenen; şehit aileleri, gaziler ve yetim çocuklar için düzenlenen iftar programı sonrası okul öğrencileri ile bir süre sohbet eden Vali Kumbuzoğlu; KYK öğrenci yurtlarında öğrenci buluşmaları yaptıklarını gençlerin sorun ve ihtiyaçlarını birlikte istişare ederek değerlendirdiklerini söyledi.

Öğrencilerin daha geniş bir zamanda görüşme taleplerini ileterek; ‘Sizi çaya davet ediyoruz. Bizim de sorun ve ihtiyaçlarımız var. Sayın Valim hep beraber değerlendirelim’ sözleri üzerine Vali Kumbuzoğlu; “Gençler bizim yarınımız.  Gençlerden gelen başımız gözümüz üstüne. Ama bizim de isteklerimiz olacak. Sayın Rektörümüz ile davetinizi seve seve kabul ediyoruz. Ben çayı çok seviyorum. O zaman çaylar demli olsun belli ki sohbet koyu olacak” diyerek Ramazan Bayramı sonunda Ortaköy Meslek Yüksek Okulu öğrencileri ile buluşma için sözleştiler. (Haber Bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası