Gündem

Çocukların yüzleri gülüyor

‘Çocuklar Gülerse Dünya Güler’ sloganı ile çocukları ziyaret eden AK Parti Aksaray İl Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat ve teşkilat üyeleri, dağıttıkları hediyelerle yüzlerini güldürdü. Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat,..

Çocukların yüzleri gülüyor
banner

‘Çocuklar Gülerse Dünya Güler’ sloganı ile çocukları ziyaret eden AK Parti Aksaray İl Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat ve teşkilat üyeleri, dağıttıkları hediyelerle yüzlerini güldürdü.

Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, burada yaptığı konuşmada, çocukların her milletin geleceği ve güvencesi olduğunu söyledi.

Genç, yaşlı ve çocuk demeden her kesime ulaşmak için çabaladıklarını ifade eden Başkan Polat, çocukları hiç bir zaman unutmadıklarını kaydetti.

Bir ülkenin geleceği için çocukların çok iyi yetiştirilmesi gerektiğini vurgulayan Polat, “Geleceğini teminat altına almak isteyen her millet, yarının büyükleri çocukların yetiştirilmesine imkan hazırlamalıdır. AK Parti’nin vizyonunda çocukların mükemmel insani değerlere sahip, bilinçli, iyi eğitimli, saygılı, inançlı ve kendine güvenen fertler olarak yetiştirilmelerinin sağlanması vardır. Bu bağlamda teşkilatlar olarak öncelikli amacımız çocuklarımızın mutluluğudur. Biz, savaşlarda yetim kalan düşman çocuklarına bile bakan, çocuklarına gerçekten değer veren, hayatını çoğunlukla çocuklarına adayan bir medeniyetin temsilcileriyiz. Dolayısıyla bu bilinçle, AK Parti olarak, iktidar olduğumuzdan beri çocuklarımızın daha rahat yaşayabilmesi için elimizden gelen tüm imkanları seferber etmeye çalışıyoruz. Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Onlar için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Onların bir nebzede olsa yüzlerini güldürebildiysek ne mutlu bize” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL