banner
Gündem

‘Aksaray ilçeleriyle birlikte büyüyor’

ATSO HEYETİNDEN AĞAÇÖREN, SARIYAHŞİ VE ORTAKÖY’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş, Meclis Başkanı Fatih Tekin, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tuğrul Kalkan,..

‘Aksaray ilçeleriyle birlikte büyüyor’
banner

ATSO HEYETİNDEN AĞAÇÖREN, SARIYAHŞİ VE ORTAKÖY’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş, Meclis Başkanı Fatih Tekin, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tuğrul Kalkan, Meclis Başkan Yardımcısı Rafet Altınpınar, Yönetim Kurulu Üyeleri Hacı Coşkun, Enver Şanlı ve Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Miray Koyuncu’dan oluşan heyet, Ortaköy Belediye Başkanı Ahmet Koyuncu, Ağaçören Belediye Başkanı Kemal Salman ve Sarıyahşi Belediye Başkanı Doğan Mutlu’yu ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Koçaş, yaptığı açıklamada ziyaretlerin iş dünyası ve yerel yönetimler arasındaki iletişimi güçlendirmeye ve işbirliğini artırmaya yönelik olduğunu belirtti.

‘İŞ DÜNYASI İLE YEREL YÖNETİMLER ARASINDAKİ İLİŞKİYİ GÜÇLENDİRİYORUZ’

Başkan Koçaş, açıklamasında, “24 Mart Yerel seçimlerin tamamlanması ile birlikte kazanan Belediye Başkanlarımızı ziyaret ederek hem hayırlı olsun dileklerimizi iletiyor hem de iş dünyası ile yerel yönetimler arasındaki ilişkiyi güçlendirmek adına çalışmalar yapacağımızı belirtiyoruz” dedi.

Aksaray’ın ilçeleriyle birlikte büyüdüğünü vurgulayan Koçaş, ilçelerin güçlenmesinin şehrin genel kalkınmasına katkı sağlayacağını dile getirdi. Heyetin ziyaretleri sırasında, ilçelerde Organize Sanayi Bölgelerine önem verilmesi ve yeni iş alanları oluşturma gibi konuları da görüştüğü belirtildi. Koçaş, ilçelerdeki işbirliği ve yatırım olanaklarını değerlendirdiklerini ve bu yönde çalışmaların devam edeceğini ifade etti.

Bu ziyaretlerin iş dünyası ile yerel yönetimler arasındaki iletişimi güçlendirmeye ve işbirliğini artırmaya yönelik olumlu etkiler yaratacağı umduğunu belirterek, Aksaray ilçelerinin büyümesi ve kalkınması için yapılan görüşmelerin başarılı olması temennisiyle, Ortaköy Belediye Başkanı Ahmet Koyuncu, Ağaçören Belediye Başkanı Kemal Salman ve Sarıyahşi Belediye Başkanı Doğan Mutlu’ya yeni dönemde başarılar dileyen Koçaş, işbirliğinin ve iletişimin artarak devam etmesini diledi.

Başkan Koçaş ve beraberindeki heyet Belediye Başkanlarını ziyaretleri sonrası ilçelerde Oda üyeleri ve esnafları da ziyaret ederek hayırlı ve bereketli bol kazançlar dilediler. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası