Gündem

Dinçer, iftar sofrasında vatandaşlarla buluştu

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Ulu Cami önünde kurulan çadırda vatandaşlarla birlikte iftar programına katıldı. Her gün binlerce vatandaşın ağırlandığı iftar çadırını Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer ile birlikte AK..

Dinçer, iftar sofrasında vatandaşlarla buluştu
banner

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Ulu Cami önünde kurulan çadırda vatandaşlarla birlikte iftar programına katıldı. Her gün binlerce vatandaşın ağırlandığı iftar çadırını Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer ile birlikte AK Parti İl Başkanı Hamza Aktürk, Merkez İlçe Başkanı Muammer Gür ve AK Parti yönetim kurulu üyeleri de ziyaret ettiler.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği iftar çadırında Dinçer, vatandaşları tek tek ziyaret ederek sohbet etti. İftar saati yaklaştığında vatandaşlara yemek dağıtımını bizzat kendisi yapan Başkan Dinçer, tüm vatandaşların ramazan ayını tebrik etti. İftar çadırında zengini, fakiri hep birlikte iftar yaparak önemli bir sosyal dayanışma ve paylaşmanın ortaya çıktığını söyleyen Dinçer; “İnancımızın ve sosyal belediyecilik anlayışımızın gereği olarak her yıl Ramazan ayında yaptığımız gibi bu Ramazanda da ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardımlarda bulunuyoruz. Gündüz saatlerinde iftar çadırına gelemeyen vatandaşlarımıza sıcak yemek yardımı yapıyoruz. Gıda kolisi yardımlarımızı Ramazan ayında artırarak sürdürüyoruz. Şehrimizde ve köylerimizde ramazan pidesi ve Aksaray tahinlisi dağıtıyoruz. Bugün iftar çadırımızda orucumuzu vatandaşlarımızla birlikte açtık. İftar soframıza katılarak bizimle birlikte bu manevi havayı teneffüs ettikleri için tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Tüm hemşerilerimin Ramazan ayını tebrik ediyor, selam sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası