Gündem

Dinçer, ‘Türkiye yüzyılı tüm milletimizin yüzyılı olacak’

BAŞKAN DİNÇER, MAHALLE MUHTARLARIYLA BİR ARAYA GELDİ Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, 28 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde merkez mahalle muhtarıyla bir araya geldi. Muhtarların belediye ile..

Dinçer, ‘Türkiye yüzyılı tüm milletimizin yüzyılı olacak’
banner

BAŞKAN DİNÇER, MAHALLE MUHTARLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, 28 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde merkez mahalle muhtarıyla bir araya geldi. Muhtarların belediye ile vatandaş arasında köprü vazifesi gördüğünü belirten Belediye Başkanı Dinçer, pazar günü yapılacak seçimlerde sadece ülkenin değil dünyanın kaderinin belirleneceğini ifade etti. Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde Aksaray Belediyesi toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, belediye başkan yardımcıları, merkez mahalle muhtarları katıldı.

Belediye hizmet ve projelerinde muhtarların katkı ve desteklerinin yadsınamaz derecede önemli olduğuna değinen Dinçer, “Daha öncede olduğu gibi bugünde muhtarlarımızla uyumlu bir şekilde çalıştık ve çalışıyoruz. Her zaman Aksaray’ımız için en iyi hizmeti birlikte hayata geçiriyoruz. Muhtarlarımız yerel yönetimlerin yapı taşıdır. Belediye olarak bizlerin en büyük yardımcılarıdır” dedi.

Önümüzdeki Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerine değinen Başkan Dinçer,28 Mayıs seçim sonuçlarının doğrudan ülkemizi değil tüm dünyayı etkileyeceğini belirterek “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile istikrara ve hizmete devam diyoruz. Cumhurbaşkanımızın muhtarlara büyük önem verdiğini biliyoruz. Bizde bu minvalde çalışarak Doğru Adam ile Türkiye Yüzyılını inşa etmeye hazır ve kararlıyız” diye konuştu.

Pazar günü yapılacak seçimlerde herkesin sandığa giderek oy kullanması tavsiyesinde bulunan Belediye Başkanı Dinçer, “Bu seçim ülkemiz için kader seçimi olacak. Biz her platformda Cumhurbaşkanımıza destek çağırısında bulunmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. Muhtarlar, her konuda kendilerine yardımcı olan Dinçer’e teşekkür ederek kendi mahalleleri ile ilgili beklentilerini dile getirdiler.  (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası