Gündem

‘Durmadan, usanmadan gönül köprüleri kuracağız’

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, esnaf ve vatandaşları ziyaret edip, emekliler dinlenme evinde hemşerileri ile bir araya geldi. Fırsat buldukça ilçe ve köy ziyaretlerini sürdürdüğünü bildiren Altınsoy, seçimden..

‘Durmadan, usanmadan gönül köprüleri kuracağız’
banner

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, esnaf ve vatandaşları ziyaret edip, emekliler dinlenme evinde hemşerileri ile bir araya geldi.

Fırsat buldukça ilçe ve köy ziyaretlerini sürdürdüğünü bildiren Altınsoy, seçimden seçime değil her zaman sahada olduklarını vurguladı. İl Başkanı Altınsoy, “AK Parti olarak bizler gelecek seçimler için değil gelecek nesiller için çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bir yandan ilimize kazandırdığımız projeleri yerinde inceliyor diğer yandan mahalle mahalle, köy köy gezerek hemşerilerimizin taleplerini dinliyoruz. Tabii ki bazı yollar uzun, bazı yükler ağır, bazı mücadeleler çetin olur. Onurlu bir duruş ister, inanmış bir yürek ister, adanmış bir aşk ister. Bu yolda, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın davasına olan inancı gibi çalışkanlığı da bizim şiarımızdır. Bizlerde bu şiardan ilham alarak yollardayız. Hamdolsun, ziyaret ettiğimiz tüm hanelerde vatandaşlarımızın teveccühüne mazhar olmak bizim için son derece kıymetli. İnşallah yaz dönemi boyunca AK ailemizin tüm fertleriyle durmadan, usanmadan gönüller yapacağız, gönül köprüleri kuracağız” dedi.

‘GİRİLMEDİK SOKAK GİDİLMEYEN KÖY KALMAYACAK’

‘Gönülden bir selam, sıcak bir muhabbet, gayretimiz arttırıyor’ diyen Başkan Altınsoy, “Sağ olsunlar, ziyaret ettiğimiz her vatandaşımızın Cumhurbaşkanımıza olan özel sevgileri ve muhabbetleri bizim çalışma azmimizi daha da arttırıyor. Elbette tüm dünyayı etkileyen ekonomik sorunlar vatandaşlarımızın gündeminde. Ama hemşerilerimiz bu süreci çok iyi okuyor. Türkiye’nin bu sorunlarının Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde aşılacağına gönülden inanıyor. Ziyaret ettiğimiz kardeşlerimizle, tüm kesimlerin önceliği olan konular üzerinden değerlendirmelerimizi karşılıklı konular üzerinden paylaşıyoruz. İnşallah 2023’e kadar çalınmadık kapı, girilmedik sokak gidilmeyen köy kalmayacak. 2001 yılından bu yana bizlere desteklerini esirgemeyen hemşerilerimize teşekkür ediyoruz. Bu desteğe layık olmak için gece gündüz demeden durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası