banner
Gündem

Kadın aktivite merkezleri Ramazan’a hazırlanıyor

AKMEK VE KADIN AKTİVİTE MERKEZLERİNDE KADINLAR RAMAZAN AYINI DOLU DOLU GEÇİRECEK Aksaray Belediyesi, AKMEK ve Kadın Aktivite Merkezlerinde kadınlara Ramazan ayı boyunca tefsir, mukabele, dini değerler eğitimi ve İslam’a dair..

Kadın aktivite merkezleri Ramazan’a hazırlanıyor
banner

AKMEK VE KADIN AKTİVİTE MERKEZLERİNDE KADINLAR RAMAZAN AYINI DOLU DOLU GEÇİRECEK

Aksaray Belediyesi, AKMEK ve Kadın Aktivite Merkezlerinde kadınlara Ramazan ayı boyunca tefsir, mukabele, dini değerler eğitimi ve İslam’a dair söyleşi programları gerçekleştirecek. Aksaray Belediyesine bağlı 4 ayrı Kadın Aktivite Merkezinde ve AKMEK merkezlerinde gerçekleşecek eğitim ve söyleşiler Aksaray İl Müftülüğü personeli ve Aksaray Üniversitesi öğretim üyeleri tarafından verilecek.  Ramazan ayı boyunca devam edecek olan programlar tefsir ve vaaz programları pazartesi günü saat 09.00-12.00 Necmiye Hatun Kadın Aktivite Merkezlerinde ve AKMEK merkezlerinde, Salı Günü Küçük Bölcek Nakkaş Hasas Kadın Aktivite Merkezlerinde ve Çarşamba günü de Selime Sultan Kadın Aktivite Merkezlerinde yapılacak.

Dini değerler eğitimi ise saat 13.00-16.00’da pazartesi ve Salı günleri AKMEK’te Çarşamba ve Perşembe günleri ise Selime Sultan Kadın Aktivite Merkezlerinde düzenlenecek. İslam’a Dair Söyleşiler programı ise Perşembe günleri Küçük Bölcek Kadın Aktivite merkezinde saat 14.00-15.00’te düzenlenecek. Cuma Günü ise Selime Sultan Kadın Aktivite Merkezlerinde 12.00-13.00’te yapılacak. Geçtiğimiz yıllarda yapılan mukabele programı ise hafta içi her gün saat 11.00-12.00’de Necmiye Hatun Kadın Aktivite Merkezinde, AKMEK merkezlerinde, Küçük Bölcek Nakkaş Hasas Kadın Aktivite Merkezlerinde ve Selime Sultan Kadın Aktivite Merkezlerinde yapılacak. Kadınların ramazan ayını dolu dolu geçirmesi için AKMEK ve Kadın Aktivite Merkezlerinde birçok program düzenlediklerini belirten Aksaray Belediyesi yetkilileri tüm kadınları programlardan istifade etmeye davet etti. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası