banner
Gündem

Rektör Şahin’den, ÖSYM Başkanı Ersoy’a ziyaret

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Prof. Dr. Bayram Ali Ersoy’u ziyaret etti. Kurumlar arası iş birliği çalışmalarının istişare edildiği ziyarette..

Rektör Şahin’den, ÖSYM Başkanı Ersoy’a ziyaret
banner

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Prof. Dr. Bayram Ali Ersoy’u ziyaret etti.

Kurumlar arası iş birliği çalışmalarının istişare edildiği ziyarette kısa bir açıklama yapan ASÜ Rektörü Şahin, ÖSYM’nin her yıl milyonlarca adayın katıldığı onlarca sınav düzenlediğini ve bu sınavların bir kısmının yükseköğretim kurumlarını da yakından ilgilendirdiğini belirtti. Ersoy’a çalışmalarında başarılar dileyen Rektör Şahin, benzeri ziyaretlerin kurumların birlikte yapabilecekleri projeler üretmek bakımından son derece önemli olduğunu dile getirdi.ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Bayram Ali Ersoy da ASÜ Rektörü Şahin’e ziyareti münasebetiyle teşekkür etti. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası