Gündem

Yeni belediye hizmet binasında çalışmalar aralıksız sürüyor

BAŞKAN DİNÇER; “AKSARAY’IMIZIN HEM BUGÜNÜNE HEM DE GELECEĞİNE YATIRIM YAPMAYA ARALIKSIZ DEVAM EDİYORUZ” Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer yeni hizmet binasında incelemelerde bulundu. Mevcut belediye binasının şehrin ihtiyaçlarını karşılayamaması ve..

Yeni belediye hizmet binasında çalışmalar aralıksız sürüyor
banner

BAŞKAN DİNÇER; “AKSARAY’IMIZIN HEM BUGÜNÜNE HEM DE GELECEĞİNE YATIRIM YAPMAYA ARALIKSIZ DEVAM EDİYORUZ”

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer yeni hizmet binasında incelemelerde bulundu. Mevcut belediye binasının şehrin ihtiyaçlarını karşılayamaması ve kullanım ömrünü tamamlaması sebebi ile yeni hizmet binası zaruri hale geldiğini ifade eden Dinçer, “Vatandaşlarımıza yerinde hızlı ve kaliteli hizmetler sunmanın yanı sıra belediye hizmetlerimizi tek çatı altında toplamak amacıyla yapımına devam ettiğimiz yeni belediye hizmet binamız tamamlandığında şehrin planlı büyümesinin önünü açarken diğer yandan trafiği önemli ölçüde rahatlatmış olacağız. Kent estiğine yakışacak iç ve dış mimarisinin yanı sıra yeşil alanları, otoparkı ve konforlu alanlarıyla inşa ettiğimiz yeni hizmet binamız şehrimize çok yakışacak. Aksaray’ımızın geleceğine emanet edilecek özel eserler arasında yerini almaya hazırlanan yeni belediye hizmet binamız Aksaray’a ayrı bir değer katacaktır. Belediyemizin hizmet kalitesini ön plana çıkartacak, personellerimizin de kaliteli ortamlarda vatandaşlarımıza hizmet vereceği modern bir hizmet binasını Aksaray’ımıza kazandırmak için titiz bir çalışma yürütüyoruz. Hemşerilerimize güzel bir mekânda kaliteli hizmetler sunacağız. Fonksiyonel yapısı, kolay ve rahat ulaşılabilecek hizmet mekanları, güvenliği ve düzenli ortamlarıyla güzel ve konforlu bir binaya kısa süre içinde kavuşacağımıza inanıyorum. Hizmet binamızın tüm süreçlerini yakından takip ediyoruz. Aksaray’ımızın hem bugününe hem de geleceğine yatırım yapmaya aralıksız devam ediyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana halkımıza vaat ettiğimiz tüm projeleri kıymetli belediye çalışanlarımızın üstün gayret ve çabalarıyla hayata geçirdik. Ben buradan tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası