Gündem

Yeni sezon için hazırlanıyor

MACERA PARK ÇOK YAKINDA YENİ SEZONA MERHABA DİYECEĞİNİ İFADE EDEN DİNÇER; ‘ÇOCUKLARIMIZIN VE GENÇLERİMİZİN İHTİYAÇ DUYDUĞU FARKLILIĞI, MACERA PARKI İLE ŞEHİR İÇERİSİNDE YAŞATIYORUZ’ Şehrin farklı noktalarına kurdukları parklarla her yaştan..

Yeni sezon için hazırlanıyor
banner

MACERA PARK ÇOK YAKINDA YENİ SEZONA MERHABA DİYECEĞİNİ İFADE EDEN DİNÇER; ‘ÇOCUKLARIMIZIN VE GENÇLERİMİZİN İHTİYAÇ DUYDUĞU FARKLILIĞI, MACERA PARKI İLE ŞEHİR İÇERİSİNDE YAŞATIYORUZ’

Şehrin farklı noktalarına kurdukları parklarla her yaştan Aksaraylının hoşça vakit geçirip dinlenebileceği yeni alanlar oluşturduklarını ifade eden Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, heyecan ve adrenalin tutkunları için geçtiğimiz yıl Kılıçarslan Parkı içerisinde hizmete açtıkları Macera Park’ın da vatandaşların uğrak noktaları arasında olduğunu söyledi.

Dinçer, macera park, günün karmaşasından, stresinden uzaklaşarak rahat bir gün geçirmek isteyenler için doğa ile uyum içerisinde spor yapma, dinlenme ve eğlenme olanağı sunmaya devam edeceğini ve kısa süre içerisinde yeni sezon için açılacağını duyurdu.

Macera Parkı’nın çocuklara ve ailelere farklı bir eğlence alternatifi sunduğunu belirten Dinçer yeni sezona hazır hale getirilen macera parka ilişkin şu ifadeleri aktardı: “Klasik oyun aletlerinden sıkılan çocuklarımızın ve gençlerimizin ihtiyaç duyduğu farklılığı, Macera Parkı ile şehir içerisinde yaşatıyoruz. Rahatça, özgürce, en önemlisi de güvenli şekilde heyecan dolu ve keyifli saatler geçirme imkânı sunuyoruz. Macera dolu parkımızda, gençlerimiz hem spor aktivitelerini gerçekleştirirken hem de eğlenceli vakit geçiyorlar. Nitelikli ve eğlenceli anlar yaşamak isteyen herkesi Macera Park’ımıza bekliyoruz. Macera Parkı’nda 360 metre zıpline, survivor parkuru, salto trambolini, dev salıncak, 24 oyunlu ip parkuru, file zıplama, kader atlayışı ve serbest düşüş sahaları bulunuyor. Ayrıca park içerisinde yer alan etkinlik kulesinde yetişkinler tırmanış gerçekleştirebiliyor. Çocuklar ise kendileri için hazırlanan oyun parkurlarında gönüllerince eğlenerek aileleriyle keyifli vakit geçirebiliyorlar.” (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası