banner
Siyaset

ABB Başkanı Mansur Yavaş, Demir’e iş birliği protokolü desteği verdi

YAVAŞ “PELİNSU YILDIRIM DEMİR’E YAPMAK İSTEDİĞİ HİZMETLERDE DESTEK OLACAĞIM” Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’nin Aksaray Belediye Başkan adayı Pelinsu Yıldırım Demir, CHP Belediye Başkanları ile görüşmelerini sürdürüyor. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı..

ABB Başkanı Mansur Yavaş, Demir’e iş birliği protokolü desteği verdi
banner

YAVAŞ “PELİNSU YILDIRIM DEMİR’E YAPMAK İSTEDİĞİ HİZMETLERDE DESTEK OLACAĞIM”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’nin Aksaray Belediye Başkan adayı Pelinsu Yıldırım Demir, CHP Belediye Başkanları ile görüşmelerini sürdürüyor. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’den sonra Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ta Pelinsu Yıldırım Demir’i makamında kabul ederek destek paylaşımı yayınladı.

Demir aynı zamanda, Büyükşehir Belediye Başkanlarından seçimi kazanması halinde Aksaray için yapmayı planladığı hizmetlere şimdiden destek sözleri alıyor. Yavaş’tan da önemli bir destek sözü alan Yıldırım Demir, Mansur Yavaş’ı makamında ziyareti esnasında Yavaş, Yıldırım Demir’e vereceği desteği bir videolu mesajla sosyal medyadan duyurdu.

Mansur Yavaş, ziyaret sırasında Aksaray ile Ankara arasında imzalanması planlanan bir hizmet protokolünün müjdesini verdi. Yavaş, “Pelinsu belediye başkanı olduğunda, Aksaray ile Ankara Büyükşehir Belediyesi olarak iş birliği protokolü düzenleyerek kendisinin az parayla gerçekleştirmek istediği projelere destek olacağız” dedi.

Yavaş, aynı zamanda CHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Pelinsu Yıldırım Demir’e başarılar diledi. (Haber Bülteni) 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası