Gündem

Aksaray Kadın Kollarından İdlib’e yardım eli

İnsani yardım vakfı (İhh) aksaray kadın platformu öncülüğünde İdlib halkına insani yardım malzemeleri gönderildi. İyilik tırının İdlib”e gönderilmek üzere yola çıktığını belirten vakıf başkanı Şenol korkmaz, “suriye”deki iç karışıklık 12..

Aksaray Kadın Kollarından İdlib’e yardım eli
banner

İnsani yardım vakfı (İhh) aksaray kadın platformu öncülüğünde İdlib halkına insani yardım malzemeleri gönderildi.

İyilik tırının İdlib”e gönderilmek üzere yola çıktığını belirten vakıf başkanı Şenol korkmaz, “suriye”deki iç karışıklık 12 yıldır çözümsüzlüğünü sürdürürken, İdlib”e sığınan yaklaşık 4 milyon insan çaresizce hayata tutunmaya çalışıyor. aksaray”da bu konuda tüm dinamikleriyle mağdurları unutmayıp, kendine yakışan bir duruş sergiliyor. bu bağlamda, son gönderilen tırın tamamen kadınların eseri olması büyük takdir topladı” dedi.

İyİlİĞe kadin dokunuŞu

konu ile ilgili açıklama yapan aksaray İhh kadın kolları başkanı neslihan görgülü, kentte kayda değer bir kadın girişimci ruhu bulunduğunu söyledi. görgülü, “mutlu olmanın sırrı başkalarını mutlu etmekten geçiyor. bunu yaşayarak daha iyi anlıyoruz. tüm kadınlarımızı iyiliğe davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

kadinlar İyİlİĞİn merkezİnde

pandeminin ağır sonuçlarının hissedildiği bir süreçten geçildiğini hatırlatan görgülü, aksaray”da çok önemli iyilik projelerinin yürütüldüğünü söyledi. yürütülen yardım projelerinde gönüllü kadınların büyük bir rolü olduğunun altını çizen görgülü, emeği geçen herkese teşekkür etti. (haber bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL