Gündem

ATSO üyeleri TÜYAP’ta yapı fuarına katıldı

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) inşaat sektörünün bölgedeki en önemli buluşması olan ‘Turkeybuild İstanbul 2024 Yapı’ fuarına katılım gösterdi. ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tuğrul Kalkan’ında katılım gösterdiği yapı..

ATSO üyeleri TÜYAP’ta yapı fuarına katıldı
banner

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) inşaat sektörünün bölgedeki en önemli buluşması olan ‘Turkeybuild İstanbul 2024 Yapı’ fuarına katılım gösterdi.

ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tuğrul Kalkan’ında katılım gösterdiği yapı fuarı Oda Üyelerinden tam not aldı.

Yapı fuarlarının, sektördeki son yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri sergileme fırsatı sunduğunu belirten ve yeni malzemeler, yapı teknikleri, enerji verimliliği çözümleri ve diğer inovasyonlar genellikle bu tür etkinliklerde görücüye çıktığının altını çizen Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş, yaptığı açıklama da; TÜYAP Yapı Fuarı, inşaat sektöründe önemli bir etkinliktir. Ayrıca yapı fuarları, inşaat malzemeleri, teknolojileri, makine ve ekipmanları, mimari tasarım ve proje yönetimi gibi birçok alanı kapsar. Bu tür fuarlar, sektördeki profesyonellerin bir araya gelmesine, yeni ürünleri keşfetmesine, iş bağlantıları kurmasına ve sektördeki son trendleri öğrenmesine olanak tanır. Ayrıca, inşaat sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin ürün ve hizmetlerini tanıtmak için de önemli bir platform sunar. TÜYAP Yapı Fuarı’nın düzenlenmesi, sektördeki gelişmeleri takip edenler için önemli bir fırsattır. Bu tür etkinlikler, sektördeki yenilikleri görmek, iş birlikleri kurmak ve gelecekteki projeler için ilham almak isteyenler için değerli bir kaynaktır. Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası olarak bizlerde inşaat sektörümüzdeki üyelerimiz ile yapı fuarına katılım gösterdik. Bundan sonraki süre zarfında da fuar organizasyonlarımıza devam edeceğimizi belirterek fuara katılan tüm üyelerimize teşekkür ediyor, hayırlı ve bol kazançlar diliyorum” dedi. (Haber Bülteni) 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası