Gündem

Bin metrekarelik alana 200 çam fidanı dikildi

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümü öğrencileri, “Sporda Sosyal Sorumluluk” dersi kapsamında, fakülte binası karşısındaki alanda ağaçlandırma çalışması yaptı. Aksaray Orman İşletme Müdürlüğü ile ASÜ ekibinin iş..

Bin metrekarelik alana 200 çam fidanı dikildi
banner

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümü öğrencileri, “Sporda Sosyal Sorumluluk” dersi kapsamında, fakülte binası karşısındaki alanda ağaçlandırma çalışması yaptı.

Aksaray Orman İşletme Müdürlüğü ile ASÜ ekibinin iş birliğinde düzenlenen ağaçlandırma çalışması, bin metrekarelik bir alanda gerçekleştirildi. Etkinliğe katılan öğrenciler ve akademisyenler, daha önceden hazırlanan zeminde,farklı türde 200 adet çam fidanının dikimini yaptı ve can sularını verdi. Alanda bulunan uzmanlar fidan dikimlerinin sağlıklı şekilde yapılabilmesi için öğrencilere destek oldu. “Sen de Bir Fidan Dik” sloganıyla gerçekleştirilen etkinliğe iştirak eden Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin Ünlü, gerçekleştirilen faaliyetin toplumsal bakımından önemine vurgu yaptı ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Dr. Öğr. Üyesi Gülsen Tosun Tunç tarafından verilen ders kapsamında Abdulvahap Ceyhan, Beşir Güneş, Musab Enes Loşoğlu ve Taner Çakmak isimli öğrenciler, öğretim üyelerinin isimlerinin yazılı olduğu kartlar hazırladı ve bu kartlar fidanlara asıldı. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası