Özel

Burada doymayan ücret ödemiyor

Aksaray’da bir lokanta yaptığı kebap kampanyası ile hem gönülleri kazanıyor hem de karınları doyuruyor. Nakkaş Mahallesi Cumhuriyet Bulvarında lokanta işleten Ömer Sevindik, “İşletmemizi açalı 2 yıl oldu. 4 kişilik karışık..

Burada doymayan ücret ödemiyor
banner

Aksaray’da bir lokanta yaptığı kebap kampanyası ile hem gönülleri kazanıyor hem de karınları doyuruyor.

Nakkaş Mahallesi Cumhuriyet Bulvarında lokanta işleten Ömer Sevindik, “İşletmemizi açalı 2 yıl oldu. 4 kişilik karışık ızgarayı 200 liradan satışa sunmaya başladık. Ete gelen zamlar bizi ister istemez etkiliyor. Eti mezbahaneden alıyor, küçük bir kar marjı ile satışa sunuyoruz. Karışık ızgaraya yoğun bir talep var. İşleri yetiştirmekte zorlanıyoruz. Buraya gelen müşterilerimiz hizmetimizden memnun kaldıkları için uzun kuyrukların bitmesini sabırla bekliyor. İşletme olarak 4 kişilik ızgaradan doymayan müşterilerimizden ücret almıyoruz. Bu kampanyamız ilgi odağı oldu” dedi.

KUYUDA KOKOREÇ YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

Lezzet ve kaliteden ödün vermediklerini belirten Sevindik, “Kuzu kokorecimiz kuyuda 8 saat pişiyor. Közde, kısık ateşte, yavaş yavaş… Balıkesir’den süt kuzusu getiriyoruz. Pişen kokoreci biraz dinlendirip servis ediyoruz. Bu lezzetleri herkes tatsın diye ayrıca evlere ve işyerlerine de servis hizmetimiz var” diye konuştu. Foto-Haber: Ali FURAT

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL