Gündem

Camiler belediye ekiplerince düzenli olarak temizleniyor

Aksaray Belediyesi bünyesinde oluşturulan cami temizleme ekibi 48 mahallede bulunan tüm camileri belirli periyotlarda ziyaret ederek cami içerisinde ve çevresinde temizlik çalışmaları gerçekleştiriyor. Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in vatandaşlara gönül..

Camiler belediye ekiplerince düzenli olarak temizleniyor
banner

Aksaray Belediyesi bünyesinde oluşturulan cami temizleme ekibi 48 mahallede bulunan tüm camileri belirli periyotlarda ziyaret ederek cami içerisinde ve çevresinde temizlik çalışmaları gerçekleştiriyor.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in vatandaşlara gönül rahatlığı il e ibadet etme imkânı sağlamak ve din görevlilerinin de işlerini kolaylaştırmak adına kurduğu cami temizleme ekibi, cami içerisinde cami halıları başta olmak üzere ahşap yüzeyler ve cami dışındaki abdesthaneler temizlik çalışması gerçekleştiriliyor.

Vatandaşlara temiz ve nezih ortamlar sunmak için çalışmalar yürüttüklerini söyleyen Dinçer, şehir genelinde yürütülen temizlik ve dezenfekte çalışmalarını değerlendirdi. Başkan Dinçer, caddesinden sokağına, okulundan kamu kurum ve kuruşlarına, toplu taşıma araçlarından camilere kadar şehrin her noktasında hijyenik ortamlar oluşturduklarını ifade etti.  (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL