banner
Siyaset

Çıtak; ‘Her vatandaşımızın fikri bizim için önemlidir’

Aksaray halkıyla kucaklaşmaya devam eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, TOKİ bölgesinde ve Tacin Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek projelerini ve hedeflerini paylaştı. Aksaray halkının..

Çıtak; ‘Her vatandaşımızın fikri bizim için önemlidir’
banner

Aksaray halkıyla kucaklaşmaya devam eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, TOKİ bölgesinde ve Tacin Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek projelerini ve hedeflerini paylaştı.

Aksaray halkının beklenti ve ihtiyaçlarını doğru bir şekilde belirleyerek onlara yönelik çözüm odaklı projeler geliştirdiklerini söyleyen Çıtak; “Bizim için önemli olan halkımızın refahı ve mutluluğudur. Bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Çalmadık kapı, dokunmadık gönül bırakmayacağız” dedi.

Mahalle sakinlerine projelerini anlatan Çıtak; “Aksaray’ı her yönüyle tanıyan, sorunlarını ve ihtiyaçlarını yakından bilen bir teşkilatın belediye başkan adayı olarak şehrimizin her bir köşesini adım adım dolaşıyor, vatandaşlarımızın nabzını tutuyor ve onların taleplerini dinliyoruz. Her vatandaşımızın fikri bizim için önemlidir. Onların beklentilerini karşılamak için elimizden geleni yapacağız. Gençlerimizin ve çocuklarımızın geleceği için önemli adımlar atacağız. Emeklilerimiz ve kadınlarımızın hayatlarını kolaylaştıracak önemli adımlar atacağız. Yerel esnaflarımızı destekleyecek çalışmaları hayata geçireceğiz. Sosyal ve kültürel alanda 7’den 70’e herkese hitap edecek çalışmalara imza atacağız. Eğitimden sağlığa, ulaşımdan çevre düzenlemesine, turizmden sosyal belediyeciliğe, alt yapıdan üst yapıya, kentsel dönüşümden kültürel çalışmalara her alanda yapılması gerekenleri belirledik. İnanmadığımız, yapamayacağımız hiçbir şeyi söylemiyoruz. Temas ettiğimiz, kucaklaştığımız tüm vatandaşlarımız nezdinde projelerimiz kabul gördü. Artık değişimin zamanının geldiğini net bir şekilde görüyoruz. 31 Mart’ta hemşehrilerimizin güçlü desteğiyle bu değişimi yapacağız ve zaman kaybetmeden projelerimizi hayata geçireceğiz” diye konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası