banner
Gündem

Dinçer; ‘Hediyeniz bağış olsun’

31 Mart Yerel seçimlerinde aldığı yüksek oy oranı ile Belediye Başkanlığı için güven tazeleyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, geleneksel hale gelen tebrik hediyeleri yerine LÖSEV ve TSK Mehmetçik Vakfına..

Dinçer; ‘Hediyeniz bağış olsun’
banner

31 Mart Yerel seçimlerinde aldığı yüksek oy oranı ile Belediye Başkanlığı için güven tazeleyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, geleneksel hale gelen tebrik hediyeleri yerine LÖSEV ve TSK Mehmetçik Vakfına bağış yapılmasını istedi.

Görev süreci boyunca topluma faydalı olabilecek birçok uygulamayı hayata geçiren Başkan Dinçer yeni dönemin başında da ‘Hediyeniz Bağış Olsun’ uygulaması ile hediye göndermek isteyen vatandaşlardan, şehit aileleri yararına faaliyetler yürüten TSK Mehmetçik Vakfı ve Lösemili çocuklar yararın çalışan LÖSEV gibi kuruluşlara destek yapmalarını istedi. Sosyal medya hesaplarından yapılan duyuru ile hediyeniz çiçek yerine bağış olsun başlığı ile duyurulan uygulamada TSK Mehmetçik Vakfı ve LÖSEV’e ait ziraat bankası hesap bilgileri paylaşıldı.

Hediyeniz bağış olsun uygulaması ile farkındalık oluşturmayı hedeflediklerini belirten Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, “Hediyeleşmenin bizim kültürümüzde önemli bir yeri vardır. Tekrar seçilmemiz münasebeti ile vatandaşlarımızdan çiçek hediyeleri alıyoruz. Vatandaşlarımızın hediyeleri için öncelikle teşekkür ederim. Her biri çok kıymetli ve bizler için çok özel. Geleneksel hediyelerden ziyade, toplum yararına çalışma yapan kuruluşlara bağış yapılmasının daha doğru olacağını düşündük. Bu bağışların sadece maddi yardım değil, aynı zamanda toplumda bilinçlenmeyi, doğayı ve çevreyi korumayı ve toplumsal dayanışmayı artıracak bir gelenek haline gelmesini istiyoruz. Bu bağlamda, toplumun her kesiminden destek ve katılım bizim için çok önemli. Şimdiden herkese teşekkür ederim. Birlikte, daha güçlü bir gelecek inşa etmek için çalışacağız” ifadelerini kullandı. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası