Gündem

Ertürk; ‘Bu sorunları çözmek için hazırız’

Cumhuriyet Halk Partisi Aksaray İl Başkanı Ali Abbas Ertürk parti yöneticileriyle birlikte Güzelyurt ilçesinde ziyaretler gerçekleştirdi. Esnaf ziyareti sonrası gazetecilere açıklama yapan Ertürk, fiyat artışlarının herkesi zor duruma düşürdüğünü söyledi…

Ertürk; ‘Bu sorunları çözmek için hazırız’
banner

Cumhuriyet Halk Partisi Aksaray İl Başkanı Ali Abbas Ertürk parti yöneticileriyle birlikte Güzelyurt ilçesinde ziyaretler gerçekleştirdi. Esnaf ziyareti sonrası gazetecilere açıklama yapan Ertürk, fiyat artışlarının herkesi zor duruma düşürdüğünü söyledi.

Ertürk; “Güzelyurt pazarını gezdik, fiyatlar can yakıyor. Alıcı şikayetçi, satıcı şikayetçi. Ben vatandaşlarımıza özellikle şunu söylüyorum: Bu zamların sebepleri esnafımız değil. Sorumluyu başka yerde arayın. Vatandaş ayakta kalabilmek için kredi çekiyor. 4 kredi ile ayakta durmaya çalışanlar var. Petrole yanaşmaya korkuyoruz. Mazotun 30 lirayı bulduğu bir yerde her şeyin fiyatı üçe beşe katlar. Petrolün, mazotun zammını da Güzelyurt pazarındaki esnaf belirlemiyor. Tepedeki belirliyor, tepkinizi öfkenizi oraya yönlendirin. Bu zamların sonu gelmeyecek. Ama geri sayım başladı. Sandık geldiğinde bu sorunları çözmek için biz hazırız” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL