Gündem

‘Eser ve hizmet siyaseti yapıyoruz’

ak partİ heyetİ İstİŞare toplantisinda bİr araya geldİ ak parti”nin gelenek haline getirdiği istişare ve değerlendirme toplantısı, ilçe başkanları ve belediye başkanlarıyla birlikte gerçekleştirildi. ak parti aksaray İl başkanı hüseyin..

‘Eser ve hizmet siyaseti yapıyoruz’
banner

ak partİ heyetİ İstİŞare toplantisinda bİr araya geldİ

ak parti”nin gelenek haline getirdiği istişare ve değerlendirme toplantısı, ilçe başkanları ve belediye başkanlarıyla birlikte gerçekleştirildi.

ak parti aksaray İl başkanı hüseyin altınsoy”un başkanlığında düzenlenen değerlendirme ve istişare toplantısına;  aksaray milletvekili cengiz aydoğdu, İl genel meclis başkanı mehmet tüzün, merkez İlçe başkanı hamza aktürk, kadın kolları başkanı ferhan polat, gençlik kolları başkanı Şükrü Öztürk, ak parti ilçe ve belde belediye başkanları ve diğer ilçe başkanları katıldı.

birlik ve beraberlik mesajı veren aydoğdu, toplantının hayırlı olması temennisinde bulundu. ‘İl koordinasyon ve belediye başkanları İstişare ve değerlendirme toplantısı”na ilişkin değerlendirmelerde bulunan hüseyin altınsoy, 2019 yerel seçimlerinden sonra belediyelerin yaptıkları hizmetleri genel anlamda değerlendirdiklerini ve toplantının verimli geçtiğini ifade etti. altınsoy, belediyelerin 2023″e giderken dikkat etmeleri gereken hususları, belediyecilik vizyonlarını ve hizmet ilkelerini konuştuklarını anlattı.

Şehirlerin geleceğinin, o şehirde yaşayan yerel yöneticilerin ufuklarıyla doğru orantılı olduğuna dikkat çeken başkan altınsoy, “bunun için, bilgiye ve tecrübeye, akil isimlerin tespitlerine ve tavsiyelerine ihtiyaç var. bunları elde etmek için istişare meclislerinden yeterince yararlanmak gerekiyor. bizler istişarenin hikmetine inanıyoruz. ortak aklın vizyonumuzu genişleteceğine ve hizmetlerimize yeni boyutlar kazandıracağına inanıyoruz” dedi.

İstişare kanallarını sürekli açık tuttuklarını ve belediyecilikteki sloganlarının, ‘İnsana hizmet, mahlukata şefkat ve tevazu” olduğuna işaret eden altınsoy, “bu anlayışımızdan asla ödün vermiyoruz. ak belediyeler olarak bizler çalışıyoruz, gayret ediyoruz, eser ve hizmet siyaseti yapıyoruz. milletimizin duasını almak için de gece gündüz demeden çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

‘mİlletle bİrlİkte yÖneten bİr beledİyecİlİk anlayiŞina sahİbİz”

Örnek çalışmalarından ötürü tüm belediye başkanlarına teşekkürlerini ileten ve ak partili belediyelerin 2023 seçimlerine hazır olduklarını da dile getiren altınsoy şöyle konuştu: “biz sadece seçim döneminde çalışan ve seçimlere doğru yaklaşırken vatandaşın gözünü boyayacak işler yapan bir hareket içinde hiç olmadık. biz, seçim olsun, olmasın her dönem vatandaşımız için çalışan, vatandaşımıza hizmet eden, milletle iç içe ve milletle birlikte yöneten bir belediyecilik anlayışına sahibiz. ak belediyelerimiz, ilk günkü aşk, heyecan ve coşkuyla milletimiz ve memleketimiz için çalışmaya devam ediyor. bununla gurur duyuyoruz. ak parti olarak belediye hizmetlerini, insanların müşterek ihtiyaçlarını gideren mekanik bir organ olarak değil, bir medeniyet yürüyüşü olarak değerlendirmekteyiz. Şehircilik hizmetleri olarak öncelikli hedefimiz, hizmet ve eser bırakma esaslı anlayışımızın tüm il ve ilçelerimizde hakim olmasıdır. hamdolsun, ak belediyeler olarak polemik değil eser siyaseti, yalan değil hizmet siyaseti, iftira değil hak ve hakikat siyaseti yaparak yolumuza devam ediyoruz.” (haber bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL