Gündem

‘Hedeflerimize birlikte ulaşacağız’

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, 2023, 2053 ve 2071 tarihlerinin milletin tamamının ortak tarihleri olduğunu ifade ederek; “Biz Türkiye’yi 2023’te de 2053’te de 2071’de de çok güçlü hale..

‘Hedeflerimize birlikte ulaşacağız’
banner

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, 2023, 2053 ve 2071 tarihlerinin milletin tamamının ortak tarihleri olduğunu ifade ederek; “Biz Türkiye’yi 2023’te de 2053’te de 2071’de de çok güçlü hale getireceğiz. Bunun için mücadele edeceğiz” dedi.

‘ÜLKEMİZİ KAOSA TESLİM ETMEDİK’

Bir tarafta kendi medeniyet değerleri üzerinden güçlü bir millet olarak ayağa kalkacağına inanların olduğunu diğer tarafta ise başkalarından alınan icazetlerle, onların gölgesinde, onlara benzeyerek ayakta durulabileceğini zanneden siyaset çevrelerin olduğunu söyleyen Altınsoy, “Ülkenin, medeniyet kökleri üzerinden yeniden yükselebileceğine inananlar, millete hizmet için hep var oldu.  büyük bedeller ödeyerek mücadele verdi. Özellikle AK Parti döneminde ülkemize yönelik saldırılar, tarihte eşi benzeri görülmemiş bir şekilde artmış ve çeşitlenmiştir. Yaşadığımız bu kesintisiz saldırı döneminin amacının ülkemizi 2023 hedeflerine ulaşmaktan alıkoymak olduğu açıkça ortadadır. Hamdolsun, Allah’ın yardımı güçlü ve donanımlı liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile milletimizin desteğiyle, bu saldırıların hepsini de boşa çıkardık. Ülkemizi kaosa teslim etmedik. Terör örgütlerine boyun eğmedik. Meydanı darbecilere bırakmadık. Ekonomik tetikçilere de teslim olmadık. Çok büyük bedeller ödedik, çok acı kayıplar verdik ama hepsinin de üstesinden gelmeyi başardık” dedi.

‘HAKLARIMIZA SAHİP ÇIKTIK’

Türkiye için yazılan senaryolarda 2019’un bir yıkılış ve teslim oluş yılı olarak öngörüldüğünü hatırlatan Altınsoy, sözlerini şöyle sürdürdü: “Milletimizin bizlere olan güveni ve dünya liderimiz ile yeniden yükseliş yılı haline dönüştürdük. Milli birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirdik. Terör örgütlerini sınırlarımızdan uzaklaştırdık. Darbecilere dünyayı dar ettik. Ekonomimize kurulan tuzakları bozarak yeniden hedeflerimize odaklandık. Şimdi de hem büyümeyi, üretimi, ihracatı, istihdamı güçlendirerek hem Akdeniz başta olmak üzere uluslararası alandaki haklarımıza sahip çıkarak, yeni bir şahlanış döneminin kapılarını açtık. İnşallah her alanda çok daha fazlasını gerçekleştirerek milletimize bize verdiği hasbi destek ve yaptığı fedakarlıklar için borcumuzu ödemeye çalışacağız” ifadelerini kullandı. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL