Gündem

Ihlara Vadisi’nde atlı jandarmalar güvenliği sağlıyor

Dünyanın en büyük kanyonları arasında yer alan ve her yıl binlerce yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği Ihlara Vadisi’nin güvenliği Atlı Jandarma Timi tarafından sağlanıyor. Kapadokya’ya açılan kapı, Aksaray’da dünyanın..

Ihlara Vadisi’nde atlı jandarmalar güvenliği sağlıyor
banner

Dünyanın en büyük kanyonları arasında yer alan ve her yıl binlerce yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği Ihlara Vadisi’nin güvenliği Atlı Jandarma Timi tarafından sağlanıyor. Kapadokya’ya açılan kapı, Aksaray’da dünyanın en büyük kanyonları arasında yer alan ve her yıl binlerce yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği Ihlara Vadisi’nde güvenlik Atlı Jandarma Timi tarafından sağlanıyor. Binlerce yerli ve yabacı turistin ziyaret ettiği Ihlara Vadisi’nde görev alan Nevşehir Jandarma At ve Köpek Eğitim Merkezi Komutanlığı (JAKEM) Atlı Jandarma Timleri ziyaretçilerin can ve mal güvenliğini sağlıyor. Ziyaretçiler tarafından da yoğun ilgi gören Atlı Jandarma Timi 14 kilometrelik vadide sürekli olarak devriye atıyor. Gün boyu vadi içi ve bölgesinde devriye atan Atlı Jandarma Timleri meydana gelebilecek birçok olumsuzluğun önüne geçiyor. Özellikle ziyarete gelen çocukların ilgi odağı olan Atlı Jandarma Timi ziyaretçilere güven veriyor. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası