banner
Siyaset

Mahmut Öztürk’ten CHP adayına destek

TBMM 18 ve 19. dönem DYP Milletvekili Mahmut Öztürk, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Belediye Başkan Adayı Pelinsu Yıldırım Demir’le seçim gezilerine katıldı. Demir’e destek için Ankara’dan gelen eski milletvekili Öztürk,..

Mahmut Öztürk’ten CHP adayına destek
banner

TBMM 18 ve 19. dönem DYP Milletvekili Mahmut Öztürk, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Belediye Başkan Adayı Pelinsu Yıldırım Demir’le seçim gezilerine katıldı.

Demir’e destek için Ankara’dan gelen eski milletvekili Öztürk, saha çalışması yaparak esnaf ziyaretine katılıp genç adaya destek istedi.

Öztürk, “Kızımızı Aksaray’a, Aksaray’ı kızımıza emanet ediyorum. Pelinsu kızımız belediye başkanlığı makamının emanet edileceği en doğru isim. Aksaray’ı da, Aksaray’ın kaynaklarını da Pelinsu kızıma gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz. Ben kefilim Pelinsu bu şehre hizmette ismini altın harflerle yazdıracak. 20 senedir alamadığınız hizmeti Pelinsu ile alacaksınız. Bende Pelinsu’nun arkasındayım” dedi.

Demir ise açıklamalarında şu ifadelere yer verdi; “Mahmut vekilime desteklerinden ve bana duyduğu güvenden dolayı teşekkür ediyorum. Ne Mahmut vekilimin nede bana oy veren Aksaraylıların yüzünü kara çıkarmayacağıma söz veriyorum. Bu kutsal makam bana nasip olursa şehrin emanetlerine ne pahasına olursa olsun sahip çıkacağıma söz veriyorum. Şehrin Şehremini olmak ve emin sıfatına layık olmak için elimden geleni yapacağım.” (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası