banner
Genel

‘Şehrimize yeni bir sosyal tesis daha kazandırdık’

MAKAS KENT PARK İÇERİSİNDEKİ KAFETERYA VE RESTORAN HİZMETE ALINDI Makas Kent Park içerisinde yapımı tamamlanan kafeterya ve restoran hizmete alındı. Park alanı içerisinde hayata geçirilen 2 katlı kafeterya ve restoran..

‘Şehrimize yeni bir sosyal tesis daha kazandırdık’
banner

MAKAS KENT PARK İÇERİSİNDEKİ KAFETERYA VE RESTORAN HİZMETE ALINDI

Makas Kent Park içerisinde yapımı tamamlanan kafeterya ve restoran hizmete alındı. Park alanı içerisinde hayata geçirilen 2 katlı kafeterya ve restoran aynı anda 150 kişiye hizmet verebilecek şekilde projelendirilerek yapımı tamamlandı. Vatandaşların aileleri ile birlikte kullanabileceği kafeterya ve restoran sabah saat 8.00’de akşam 19.00 saatleri arasında hizmet verecek.

Makas kent park içerisinde hizmete alınan kafeterya ve restoranı vatandaşların aileleri ile birlikte huzur içerisinde kullanabileceklerini belirten Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, hijyenik, temiz ve kaliteli hizmetin verildiği kafeteryanın Aksaray için yeni bir sosyal tesis olduğunu söyledi.

Makas kavşağında yer alan Makas Kent Park baştan aşağı yenileyerek, 7’den 70’e her yaş grubundan vatandaşın verimli vakit geçirebileceği kent park, toplamda 11 bin metrekarelik alandan oluşuyor. Park içerisinde kafeterya ve restoranın yanı sıra yeni nesil oyun parkı, survivor oyun parkuru, yeşil alanları, süs havuzları ve yürüyüş yolları baştan aşağı yenilenerek açılışa hazır hale geldi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası