banner
Siyaset

‘Tek amacımız şehrimizin her noktasına hizmet götürmek’

14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri öncesinde AK Parti Milletvekili Adayları Cengiz Aydoğdu,  Av. Sinan Özkan ile Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, AK Parti İl Başkanı..

‘Tek amacımız şehrimizin her noktasına hizmet götürmek’
banner

14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri öncesinde AK Parti Milletvekili Adayları Cengiz Aydoğdu,  Av. Sinan Özkan ile Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, AK Parti İl Başkanı Hamza Aktürk ve Merkez İlçe Başkanı Muammer Gür, merkez mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Öğretmenevi’nde gerçekleşen buluşmada konuşan Dinçer, ülkenin kaderini belirleyecek bir seçimin arifesinde olduklarını söyledi. Dinçer belediye olarak muhtarlarla her zaman koordine ve istişare içerisinde olduklarını hatırlattı.

Devlet ve millet dayanışmasının en açık örneğinin muhtarlarla sergilendiğini aktaran Dinçer, “Değerli muhtarlarımız gibi bizimde bir amacımız, gayemiz var; o da şehrimizin her noktasına hizmet ulaştırabilmek. Biz her zaman muhtarlarımızla koordineli bir çalışma sergiliyor, öncelik sırasına göre projelerimizi hayata geçiriyoruz. Herhangi bir mahalleye hizmet ulaştırırken muhtarlarımızdan istifade ediyoruz.  Muhtarlarımız ile kuvvetli bir iletişim halindeyiz. Biz şehrimizin her noktasında azim ve kararlılıkla çalışırken insanlarımızın sağduyulu davranarak bizim samimiyet ve gayretimize inandığını düşünüyorum. Çünkü bizim insanımız yapılan her işi çok net görür. Ülkemizde istikrarın sürmesi için tüm muhtarlarımıza14 Mayıs’ta gereken hassasiyeti göstereceklerine yürekten inanıyorum” dedi.

Aydoğdu ve Özkan, 14 Mayıs’ta millet iradesinin üzerinde hiçbir güç tanımadıklarını söyleyerek seçimden sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde gece gündüz demeden bu millete hizmet etmek için çalışacaklarını belirttiler.

‘ÇALIŞMAYA VE ÜRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ’

Hiçbir zaman millet iradesinin üzerinde bir irade tanımadıklarını ifade eden Aydoğdu, Türkiye’nin yaşadığı olumsuzluklara rağmen çalışmaya ve üretmeye devam ettiğini vurguladı.

Aydoğdu, “Hiç kimsenin tahmin etmediği 100 yılda bir yaşanan bir pandemi sürecini hep birlikte yaşadık. Dünyanın birçok gelişmiş ülkesi vatandaşlarına ilaç bulamazken Allah’a şükür biz vatandaşlarımızı tedavi etmekle kalmadık, dünyanın bütün ihtiyaç sahibi mağdur ve mazlum ülkelerine yardım ettik. Milletimizin desteğiyle de hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Türkiye’nin çok büyük bedeller ödeyerek bugünlere geldiğini belirten Aydoğdu, Türkiye’nin büyümesini, gelişmesini, güçlü olmasını isteyen vatandaşların sandığa gittiklerinde doğru kararı vereceklerine inandığını söyledi.

“Artık eski Türkiye yok” diyen Aydoğdu, şöyle konuştu:“Pandemi ardından dünyayı kasıp kavuran bir ekonomik kriz hemen akabinde ‘biz asrın felaketi’ diyoruz ama belki coğrafyamızda bin yıldır yaşanmayan büyüklükte bir deprem yaşadık. Bugün bütün yaşananlara rağmen, rağmen biz çalışmaya, üretmeye, vatandaşımıza hizmet etmeye devam ediyoruz. Artık ‘Dünya beşten büyüktür’ diyen bir Türkiye var.”

‘TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE İÇİN AK PARTİ’

Ülkenin kaderini belirleyecek bir seçimin arifesinde olduklarını aktaran Milletvekili Adayı Av. Sinan Özkan ise Türkiye’nin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde çok büyük kazanımlar elde ettiğine dikkat çekerek, “Tam bağımsız bir Türkiye hedefimiz için ulaşımdan teknolojiye, milli savunmadan sağlığa, kısacası her alanda birbirinden önemli projeleri hayata geçirdik. Bugün de ülkenin kaderini belirleyecek bir seçimin arifesindeyiz. Türk milletimiz sağduyuludur. Yapılan hizmetleri çok net bir şekilde görür. Vatandaşlarımız sandıkta da en doğru kararı vereceklerine inancımız tamdır” dedi.(Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası