Gündem

Trafik polislerinden şekerli bayram kutlaması

Aksaray Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri bayram tatili için yollara düşen vatandaşların hem bayramlarını kutladı hem de sürücüleri dikkatli seyahat etmeleri yönünde uyardı. Sürücülere,..

Trafik polislerinden şekerli bayram kutlaması
banner

Aksaray Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri bayram tatili için yollara düşen vatandaşların hem bayramlarını kutladı hem de sürücüleri dikkatli seyahat etmeleri yönünde uyardı. Sürücülere, şeker ve kolonya ikram eden polis memurları bunun yanında sürücülerin emniyet kemerinin takılı olup olmadığını kontrol etti ve bilgilendirici broşürler dağıttı. Ayrıca araçlarda bulunan çocuklara da düdük hediye eden polisler, onları karşılaştıkları trafik ihlallerinde kullanmaları konusunda bilgilendirdi. Sürücüler de ‘Emniyet kemeri hayat kurtarır’ diyerek, trafik ekiplerine yaptıkları denetimler nedeniyle teşekkür etti. (Haber Bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası