banner
Siyaset

‘Yapmayacağım bir işin sözünü vermedim’

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, belediye başkanlığı görevi süresince güven esasına dayalı olarak hizmet ettiklerini ve insanların ortak faydasını her zaman ön planda tutmaya çalıştıklarını söyledi. Belediye Başkanı Dr. Evren..

‘Yapmayacağım bir işin sözünü vermedim’
banner

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, belediye başkanlığı görevi süresince güven esasına dayalı olarak hizmet ettiklerini ve insanların ortak faydasını her zaman ön planda tutmaya çalıştıklarını söyledi. Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, görevi süresi boyunca boş vaatlerde bulunmadığını açıkladı ve “Bugüne kadar yapmayacağım hiçbir işin sözünü vermedim” diye konuştu.

Aksaray’ın gerçekleriyle uyumlu ve toplum beklentilerine göre hareket ederek projeler ürettiklerini ve bu konuda kimseyi yanıltmadıklarını dile getiren Dinçer, şehrin gerçek ihtiyaçlarını tespit edip bu konuda da çözüm odaklı çalışmalar yaptıklarını belirtti.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, 31 Mart tarihinden itibaren Aksaray’ın Gerçek Belediyecilik vizyonu ile buluşacağını söyledi. Yeni dönemde Aksaray’da planlı atılım, tasarruflu yatırım yapan ve yenilikçi projeler üreten belediyecilik uygulamalarını hayata geçireceğini sözlerine ekleyen Belediye Başkanı Dinçer, “Daha önce de olduğu gibi gelecek dönemimizde Aksaray’ımızın fiziki, ekonomik, kültürel ve sosyal yaşama kalitesini artırmak için gece gündüz demeden, durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Belediye olarak vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılarken, toplumsal yaşama anlam katan yeni modern tesisleri şehrimize kazandırmak bizim temel görevimiz. Bu görev bilinci ile hareket ediyor, çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürüyoruz” dedi.

‘5 YILDA ŞEHRİMİZDE 125 PROJE HAYATA GEÇİRDİK’

Yeni döneminde vaat ettiği tüm projeleri tek tek hayata geçireceğinin altını çizen Başkan Dinçer, “Belediye Başkanlığı dönemimde olsun diğer sosyal hayatımda olsun kimseye yapmayacağım bir işin sözünü vermedim, vermem de. Biz eğer bir söz vermişsek onu yapmak için çalışır ve yaparız. Boş vaatlerde bulunmaktan her zaman kaçındık. 5 yılda şehrimizde 125 proje hayata geçirip 10 milyarlık katma değer sağladık. Hizmetlerimizle somut ve gerçekçi sonuçlar elde ettik” ifadelerini kullandı. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası