Özel

Yeni nesile özel seri

AKSARAY PARKSİTE ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE HİZMET VEREN ÇAKIR SARRAFİYESİ MÜCEVHER ÇEŞİTLERİYLE TANINIYOR Mücevher seçimlerinde standartlar değişti. Son zamanlarda en çok tercih edilen modeller baget çeşitleri oldu. Mağaza yetkilisi Hakkı Çelik satışı..

Yeni nesile özel seri
banner

AKSARAY PARKSİTE ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE HİZMET VEREN ÇAKIR SARRAFİYESİ MÜCEVHER ÇEŞİTLERİYLE TANINIYOR

Mücevher seçimlerinde standartlar değişti. Son zamanlarda en çok tercih edilen modeller baget çeşitleri oldu.

Mağaza yetkilisi Hakkı Çelik satışı oldukça yaygın olan 22 ayar bileziklerde burma çeşitlerinin modasının hala devam ettiğini belirtti. Gelinlere tavsiye edilen bileziklerden bahseden Çelik, “Yeni nesil CNC bilezik modelleri daha çok gelinler için tavsiye ediliyor. Bir de gösterişli bilezikler dediğimiz bir grup var. Burada ki bilezikler ortalama 15-20 gram civarında oluyor. Gösterişli durduğu için artık yeni nesil düğünlerde daha çok bu tarz bilezikler ön planda. Bileziklerle birlikte alyans, küpe ve tek taş gibi çeşitli mücevherler alınıyor” dedi.

Önceden evlilik teklifi için daha çok tek taş yüzüklerin ön planda olduğunu belirten Çelik, “Son zamanlarda gençler tarafından evlilik teklifi için baget modelleri tercih edilmeye başladı. Baget modeli pırlanta ya da tek taştan oluşuyor. Bu yıl baget modelinde yüzüklerle birlikte küpeler ve çeşitli pırlantalı takılar da satılıyor. Baget modelindeki ürünler hem genç hem de orta yaş gruplar arasında popüler olmaya başladı. Ama üst yaş grubu tarafından baget çok fazla tercih edilmiyor. Daha çok 22 ayar, sade ve taşsız ürünler satın alınıyor” ifadelerini kullandı. Foto-Haber: Aigerim İRGEBAY

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL