Gündem

‘Yerel seçimleri ve bayram mesaisini sorunsuz atlattık’

Konya, Aksaray Nevşehir, Niğde, Karaman ve Kırşehir olmak üzere 6 ilde 2,4 Milyondan fazla kullanıcıya hizmet verdiklerini söyleyen Meram Elektrik Dağıtım Şirketi (MEDAŞ) Genel Müdürü Erol Uçmazbaş, 31 Mart 2024..

‘Yerel seçimleri ve bayram mesaisini sorunsuz atlattık’
banner

Konya, Aksaray Nevşehir, Niğde, Karaman ve Kırşehir olmak üzere 6 ilde 2,4 Milyondan fazla kullanıcıya hizmet verdiklerini söyleyen Meram Elektrik Dağıtım Şirketi (MEDAŞ) Genel Müdürü Erol Uçmazbaş, 31 Mart 2024 Pazar günü yapılan Mahalli İdareler Seçimleri’nde ve Ramazan Bayramı boyunca sorunsuz atlatıldığını kaydetti.

Kesintisiz ve kaliteli elektrik için yürütülen çalışmaları değerlendiren Uçmazbaş; kritik noktalar için seçimden ve bayramdan çok önce başlattığımız bakım çalışmalarının tamamlandığını beyan etti.

Bu kapsamda seçim ve bayram sürecinde enerji arz güvenliği kritik olan Yüksek Seçim Kurulları gibi lokasyonları besleyen dağıtım merkezi, Kesici Ölçü Kabini (KÖK), trafo, pano ve aydınlatma tesisleri gibi elektrik dağıtım şebekesi unsurlarındaki kontrol ve bakımlarını tamamladı. Seçim günü sabahın erken saatlerinden, oy sayımının tamamlanacağı ana kadar YSK, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, valilikler, kaymakamlıklar ve kolluk kuvvetleri ile koordineli bir şekilde seçim sürecinin sorunsuz tamamlanması için faaliyetlerin yürütüldü. Bu kapsamda MEDAŞ olarak 970 Personel, 300 Araç, 10 drone ve 21 adet mobil jeneratör ile çalışmalarının gerçekleştirildi. Bayram sürecince de tüm müşterilerimizin sorunsuz bir bayram yaşaması için de gece gündüz tüm ekiplerimizle teyakkuz halinde çalışmaların sorunsuz bir şekilde tamamlandık” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası