Gündem

Zafer partisi Genel Sekreteri Polat, Aksaray’da

Zafer Partisi Genel Sekreteri Cezmi Polat ile genel başkan yardımcıları Aksaray’da esnaf ziyaretinde bulundu. Esnafları ziyaret eden Polat, partisinin düzenlediği sohbet toplantısına katıldı. “12 MİLYON KAÇAK SIĞINMACIYI MEMLEKETİNE GÖNDERECEĞİZ”  Polat,..

Zafer partisi Genel Sekreteri Polat, Aksaray’da
banner

Zafer Partisi Genel Sekreteri Cezmi Polat ile genel başkan yardımcıları Aksaray’da esnaf ziyaretinde bulundu.

Esnafları ziyaret eden Polat, partisinin düzenlediği sohbet toplantısına katıldı.

“12 MİLYON KAÇAK SIĞINMACIYI MEMLEKETİNE GÖNDERECEĞİZ” 

Polat, “Aksaray’da bir Afganistanlı yoğunluğu olduğunu gördük. Aksaray tarım ve hayvancılık için önemli bir ilimiz. Bizim insanımız boş gezerken, 3 bin kilometre öteden gelenleri istihdam edersek bu şehirdeki insanlarımıza haksızlık etmiş oluruz. Bunun için Zafer partisi olarak, Türk milletinin desteği ile iktidar olduğumuz günden başlayarak 365 gün boyunca 12 milyon kaçak sığınmacıyı kendi babalarının memleketine göndereceğiz. Çünkü her insan babasının ocağında mutludur. Biz bu sığınmacıları memleketine göndermek istiyoruz. Ülkemize misafir ve turist olarak gelebilirler” dedi.

“SALI GÜNÜ BİRİNCİ İL KONGREMİZİ YAPACAĞIZ”

Zafer Partisi Aksaray İl Başkanı Resul Karaüzüm ise,” Genel sekreterimiz ve genel başkan yardımcılarımızla esnaflarımızı ziyaret edip sıkıntı ve sorunlarını yerinde dinledik. Salı günü birinci il kongremizi yapıp, daha sonra Aksaray’ın sorunlarını gündeme getireceğiz. Tüm halkımızı yapılacak kongremize bekliyoruz“ diye konuştu. Foto-Haber: Erkan ALTUNTAŞ

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL