banner
Siyaset

Aksaray halkı İrfan Çıtak sevgisini anketlerde tescilledi

ULUSAL ARAŞTIRMA ŞİRKETLERİNİN AKSARAY’DA YAPTIRDIĞI KAPSAMLI ANKETLERDE MHP ADAYI İRFAN ÇITAK ZİRVEDE ÇIKIYOR Aksaray halkı nezdinden kabul gören ve ziyaretlerinde kalabalık kitlelerle dikkat çeken Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye..

Aksaray halkı İrfan Çıtak sevgisini anketlerde tescilledi
banner

ULUSAL ARAŞTIRMA ŞİRKETLERİNİN AKSARAY’DA YAPTIRDIĞI KAPSAMLI ANKETLERDE MHP ADAYI İRFAN ÇITAK ZİRVEDE ÇIKIYOR

Aksaray halkı nezdinden kabul gören ve ziyaretlerinde kalabalık kitlelerle dikkat çeken Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, ulusal anket şirketleri tarafından yapılan anketlerde de zirvede çıkarak bu kabul görmüşlüğünü tescilledi. Aksaray’da halkın büyük bir ilgi ve destek gösterdiği Çıtak, seçim çalışmalarını büyük bir coşku ve kararlılıkla sürdürüyor. Ulusal anketlerde de zirvede çıkması, Çıtak’ın Aksaraylılar tarafından ne kadar güven duyulan bir isim olduğunu ve belediye başkanlığı için en doğru isim olduğunu gösteriyor.

 

‘ANKETLERDE ZİRVEDE ÇIKIYORUZ’

Bu ilginin, bu güvenin, bu samimiyetin temelinde halkın içinden biri olmasının ve vaatlerinin de tereddütsüz gerçekleştirebilecek vaatler olmasının yattığını ifade eden Çıtak; “Biz şehrimizin tüm sorunlarına, mahallelerde yaşanılan sıkıntılara hakimiz. Çözüm olmak için geliyoruz. Biz sadece Aksaray’a dair plan ve projelerimizi anlatıyoruz. Halkımız da zerre tereddüt yok. Bizde hayali ve abartılı bir proje yok. Nereye gitsek büyük bir coşku ve heyecan var. Anketlerde zirvede çıkıyoruz” dedi.

 

‘YEPYENİ BİR ŞEHİR HAYAL EDİYORUZ’

Aksaray halkının bu güvenini ve desteğini boşa çıkarmayacaklarını söyleyen Çıtak; “Yepyeni bir şehir hayal ediyoruz. Aksaray’ın geleceğini yeniden şekillendirecek bir vizyonla yola çıktık. Bu şehir, modern dünyanın gereksinimlerine uygun olarak tasarlanacak ve iş merkezleri, yeşil alanlar, konutlar, dinlenme mekanlarıyla dolu bir yaşam alanı olacak. Yüksek katlı binalarla modern bir yerleşim planı oluşturulacak ve her detay geleceğin gereksinimlerini göz önünde bulundurarak tasarlanacak. Güvenlik konusunda en son teknolojilerle donatılmış bir altyapı, şehrin her köşesinde hissedilerek huzuru ve güveni sağlayacak. Trafik sorunlarına çözüm getiren akıllı ulaşım sistemleriyle yaşam daha akıcı hale gelecek. Şehircilik anlayışımız sürdürülebilirlik ilkeleriyle harmanlanacak ve çevreye duyarlı bir yapılaşma olacak. Kent yaşamını kolaylaştıracak sosyal alanlar ve kültürel mekanlar, şehrin kalbinde yer alacak. Geleceğin modern Aksaray’ını ele ele vererek hep birlikte inşa edeceğiz” diye konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası