banner
Siyaset

 ‘Aksaray tarihi bir güne daha tanıklık edecek’

CUMHURBAŞKANI VE AK PARTİ GENEL BAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN, AKSARAYLILARLA BULUŞACAK Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı coşkuyla karşılamaya hazır olduklarını belirten AK Parti Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, Aksaray’ın tarihi bir..

 ‘Aksaray tarihi bir güne daha tanıklık edecek’
banner

CUMHURBAŞKANI VE AK PARTİ GENEL BAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN, AKSARAYLILARLA BULUŞACAK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı coşkuyla karşılamaya hazır olduklarını belirten AK Parti Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, Aksaray’ın tarihi bir güne daha tanıklık edeceğini söyledi.

Erdoğan’ın Aksaray’a yapacağı ziyaretin önemine vurgu yapan İl Başkanı Aktürk, tüm hemşerilerini tarihi güne şahitlik etmeye davet etti. Saat 13.00’de 15 Temmuz Milli İrade Meydanı’nda düzenlenecek olan mitinge katılımın her zamanki gibi yoğun olmasını beklediklerini ifade eden Başkan Aktürk, “Aksaray’ımıza yakışır bir şekilde karşılayacağız. Her zaman olduğu gibi yine hemşerilerimizi, dünyadaki mazlumların umudu, liderimiz Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı karşılamaya, onu coşku ve heyecanla dinlemeye, Aksaray’a yakışır bir şekilde uğurlamaya davet ediyoruz” dedi.

‘SANDIKLARDAN BÜYÜK BİR ZAFERLE ÇIKMAK İSTİYORUZ’

Tüm hazırlıkların tamamlandığını belirten Başkan Aktürk, “Cumhurbaşkanımız Aksaray’ı seviyor ve ayrı bir önem veriyor. Ülkemiz genelinde yapılan ilk yatırımlardan Aksaray’ımız da nasibini almıştır ve almaya devam edecektir. Öte yandan seçim sürecine girdiğimiz bu son haftayı en iyi şekilde değerlendirerek sandıklardan büyük bir zaferle çıkmak istiyoruz. Aksaray her zaman olduğu gibi Cumhurbaşkanına ve onun emanetlerine 31 Mart’ta da sahip çıkacaktır” diye konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası