Eğitim

ASÜ, Study ın Turkey’deki yerini aldı

Aksaray Üniversitesi (ASÜ), Türk Üniversitelerinin uluslararası tanıtımına ve etkileşimine imkân sağlamak adına organize edilen “Study in Turkey YÖK Sanal Fuarı 2022”deki yerini aldı. ASÜ görevlileri uluslararası öğrencilere Hol 2’de kampüsü..

ASÜ, Study ın Turkey’deki yerini aldı
banner

Aksaray Üniversitesi (ASÜ), Türk Üniversitelerinin uluslararası tanıtımına ve etkileşimine imkân sağlamak adına organize edilen “Study in Turkey YÖK Sanal Fuarı 2022”deki yerini aldı.

ASÜ görevlileri uluslararası öğrencilere Hol 2’de kampüsü ve eğitim olanaklarını anlatıyor. Fuar, dünyanın farklı coğrafyalarından öğrencilerin Türk Üniversitelerini doğrudan tanıması ve merak ettikleri sorulara birinci ağızdan yanıt bulması bakımından önem arz ediyor. ASÜ, daha önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da gerekli hazırlıklarını yaptı ve fuardaki yerini aldı. Her gün çok sayıda uluslararası öğrenci ASÜ standını ziyaret ederek görevlilerle temasa geçiyor, Aksaray’ı ve Üniversiteyi tanıyor. Fuarda uluslararası öğrencilere, üniversiteleri ve şehirleri anlatan görseller, metinler, mini filmler ve benzeri tanıtım materyalleri üzerinden anlatımlar yapılıyor.

Geçmişte yüz yüze yapılan Study in Turkey, 2020 yılında Salgın koşulları münasebetiyle çevrim içi ortama taşınmıştı. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL