Eğitim

Aksaray’ın eğitim-öğretim hedefleri masaya yatırıldı

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Alpaslan başkanlığında birim amirlerinin katımıyla değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Düzenlenen toplantıda il genelindeki eğitim-öğretim durumları kapsamlı bir şekilde değerlendirildi. Eğitim sürecinin daha başarılı bir şekilde yürütülmesi..

Aksaray’ın eğitim-öğretim hedefleri masaya yatırıldı
banner

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Alpaslan başkanlığında birim amirlerinin katımıyla değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Düzenlenen toplantıda il genelindeki eğitim-öğretim durumları kapsamlı bir şekilde değerlendirildi. Eğitim sürecinin daha başarılı bir şekilde yürütülmesi için atılacak adımlar ele alındı. İl genelindeki okulların ve öğrencilerin akademik performansı, eğitim materyallerinin kullanımı, öğretmen ve öğrenci motivasyonu gibi konular detaylı olarak değerlendirildi. Eğitim faaliyetlerinin etkin bir şekilde yürütülmesi ve öğrenci başarısının daha da artırılması için planlanan hedefler masaya yatırıldı.

Toplantıda alınan kararlar doğrultusunda, Aksaray’da eğitim kalitesinin daha da yükseltilmesi için eğitim-öğretim sürecinin tüm paydaşlarına büyük sorumluluklar düştüğü vurgulandı. Dilek ve temennilerin belirtilmesinin ardından toplantı sona erdi. (Haber Bülteni) 

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası