Gündem

‘Destekleriniz bize güç veriyor’

31 Mart Mahalli idareler yerel seçimlerinden vatandaşların teveccühü ile güven tazeleyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’e tebrik ziyaretleri yoğun bir şekilde devam ediyor. Yeni dönem için mazbatasını aldığı günden bugüne..

‘Destekleriniz bize güç veriyor’
banner

31 Mart Mahalli idareler yerel seçimlerinden vatandaşların teveccühü ile güven tazeleyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’e tebrik ziyaretleri yoğun bir şekilde devam ediyor.

Yeni dönem için mazbatasını aldığı günden bugüne kadar tebrik ziyaretlerini Aksaray Belediyesi Merkez Hizmet Binasında bulunan Başkanlık Makamında kabul eden Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer bu hafta Gaziler Derneği Başkanı Mustafa Dağ ve beraberindeki Gazileri, STK Platformu Başkanı İlhan Demir ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyelerini SÜTBİR ve AKSÜTBİR Başkanı Esat Zengin ve Yönetim Kurulu Üyelerini, Yeni seçilen İl Genel Meclis Başkanı Latif Ağır ve beraberindeki İl Genel Meclis Üyelerini, İşİnsanı Hasan Hüseyin Tüzün ve İşİnsanı Mehmet Tıpırdamaz’ı Jeoloji Mühendisleri Odası BaşkanıTayfun Aydın’ı, Aksaray Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Nurettin Ulaş ve kurumda çalışan müdür yardımcıları ile birlikte şube müdürlerini,  Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Koçaş’ı, ATSO Meclis Başkanı Fatih Tekin’i ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının idari ve mülki amirlerini,  siyasetçi ve İşİnsanı Yılmaz İlhan’ı, Yükseller Aksaray Birlik Turizm firması yetkililerini ve Aksaray İdare Mahkemesi Başkanı Yakup Camgöz’ü ağırladı.

Ziyaretçilerine Aksaray için yeni dönemde planladığı projeler hakkında bilgiler veren Başkan Dinçer, yapı devam eden projeler hakkında da istişarelerde bulunuyor.

‘AKSARAY’IMIZI HAK ETTİĞİ NOKTALARA TAŞIYACAĞIZ’

Tebrik ziyaretlerinden memnuniyet duyduğunu dile getiren Dinçer,“Kıymetli hemşerilerimizin göstermiş olduğu teveccüh bizi çok daha güçlü kılıyor. Şehrimizde görev yapan kamu kurum ve kuruluşlarımızın idari mülki amirlerinin, sivil toplum kuruluşlarımızın, hemşerilerimizin ve esnaflarımızın yoğun desteğini hissediyoruz. Yeni dönem için mazbatamızı aldığımız günden bu yana tebrik için uzaktan yakından buraya gelen, desteğini hissettirip güzel dilek ve temennilerini ileten herkese gönülden teşekkür ediyorum. Hep birlikte Aksaray’ımızı hak ettiği noktalara taşıyacağız. Birliğimizden aldığımız güç ile şehrimiz için, güçlü yarınlarımız için çalışmaya, verdiğimiz proje sözlerimizi yerine getirmeye devam edeceğiz” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası