banner
Siyaset

‘Kriz senaryolarını boşa çıkaracağız’

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Türkiye’nin yükselmeye devam eden güç olduğunu, ekonomide, dış politikada, terörle mücadelede, iç politikada, sosyal politikalarda hedeflerine yürümeye devam edeceğini söyledi. Her türlü kriz..

‘Kriz senaryolarını boşa çıkaracağız’
banner

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Türkiye’nin yükselmeye devam eden güç olduğunu, ekonomide, dış politikada, terörle mücadelede, iç politikada, sosyal politikalarda hedeflerine yürümeye devam edeceğini söyledi. Her türlü kriz senaryosunu şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da boşa çıkarıp, kararlı ve azimli bir şekilde milletle birlikte yürüyeceklerinin altını çizen Altınsoy, “Hükümetimiz Cumhurbaşkanımızın dirayetli yönetimi ile dimdik ayaktadır, hedeflerine emin adımlarla yürümektedir” dedi.

‘BİZİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN MİLLETİMİZİN KARARIDIR’

Kalıcı ve sürekliliği olan kararlarla ekonomiyi, milli çıkarları ve güvenliği teminat altına almaya devam eden politikaları uygulamaya devam edeceklerini aktaran Başkan Altınsoy, “Hükümetimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dirayetli yönetimiyle dimdik ayaktadır. Her türlü kriz senaryosunu şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da boşa çıkaracağız ve hedeflerimize milletimizle birlikte kararlı bir şekilde yürüyeceğiz. Refah, güvenlik, adalet ve demokratikleşme üreten politikaları her türlü etkiden koruyacak kalıcı imzalar atma yolunda geleceğe kararlılıkla ve güçle yürüyoruz. Sürekli kriz senaryolarının emrine girerek, hükümetimizi ve bakanlarımızı hedef alan propagandalar yine hüsrana uğrayacaktır. Her zaman olduğu gibi bizim için önemli olan milletimizin kararıdır. Milletimize cevap vermek siyasi hassasiyetimiz ve ilkemizdir” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası